אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

באנר שירות ואחריות למעלה מ-40 שנה
מגזין שריג

דברים שלא ידעתם שהמיקרוגל שלכם יכול לעשות

מיקרוגל הוא המצאה נהדרת, אשר מסייעת לנו משמעותית בקיצור תהליכי העבודה במטבח. בעוד שבעבר היינו צריכים לחמם או לבשל אוכל במשך חצי שעה בממוצע, המיקרוגל מאפשר לנו לחמם ואף לבשל מאכלים במהירות הבזק.
מיקרוגל הוא המצאה נהדרת, אשר מסייעת לנו משמעותית בקיצור תהליכי העבודה במטבח. בעוד שבעבר היינו צריכים לחמם או לבשל אוכל במשך חצי שעה בממוצע, המיקרוגל מאפשר לנו לחמם ואף לבשל מאכלים במהירות הבזק.

אנשים רבים אינם מודעים לכך, אך יתרונותיו של המיקרוגל אינם מסתכמים רק בבישול ובחימום. למעשה, מיקרוגל הוא מכשיר חכם ויעיל למדיי, אשר יכול לסייע לנו במגוון של צרכים שונים. לפניכם כמה דברים שלא ידעתם שהמיקרוגל שלכם יכול לעשות – גזרו, שמרו ונסו בהזדמנות.

לחמם אתכם בלילה

טוב, אולי המיקרוגל לא ממש יכול לחמם אתכם בעצמו, אבל בהחלט ניתן להכין באמצעותו עזרים אשר יפשירו אתכם בימי החורף הקרירים – כמו למשל . לפני שאתם רצים לקנות כרית כזו במחיר מופקע מאחד הפארמים, נסו למלא ציפית כרית קטנה בגרגירי כוסמת, ותפרו את הצד הפתוח שלה כך שהגרגירים לא יפלו החוצה. חממו את הכרית שהכנתם במיקרוגל למשך כדקה והשתמשו בה על מנת לחמם אתכם או את המיטה שלכם לפני שאתם נכנסים אליה.

לחטא במהירות וביעילות

החום של המיקרוגל לא רק מאפשר לנו לחמם אוכל, אלא גם משמש כאמצעי חיטוי, באמצעותו ניתן לחטא אביזרים כמו ספוגיות איפור וקרש חיתוך מבקטריות וחיידקים. על מנת לחטא ספוגית איפור, יש להניח את הספוגית בתוך קערה המכילה מים ומעט סבון. הכניסו את הקערה לתוך המיקרוגל וחממו כחצי דקה. על מנת לחטא קרש חיתוך, הכניסו את הקרש לתוך המיקרוגל וחממו למשך דקה.

לנקות את עצמו

כולנו מכירים את הסיטואציה הזו: הכנסנו משהו למיקרוגל, לא כיסינו אותו ופתאום כולו מלוכלך. לפני שאתם שולפים את הסקוטשים ומתחילים לשפשף, נסו את הטיפ הבא: מלאו קערה במים, סחטו לתוכה שני חצאי לימון והשאירו את חצאי הלימון בתוך הקערה. הפעילו את המיקרוגל לכ-5 דקות ולאחר מכן נגבו אותו בקלות באמצעות סמרטוט.

חצאי לימון

להסיר בולים

כן, קראתם נכון. המיקרוגל שלכם בהחלט יכול לסייע לכם בהסרת בולים תועים, כאלה שהדבקתם בטעות על המעטפה הלא נכונה. כל שיש לעשות הוא להרטיב את הבול עם מעט מים באמצעות האצבע, להכניס למיקרוגל לכ-20 שניות – ולקלף את הבול בקלות, במהירות ומבלי שייגרם לו כל נזק.

מיקרוגל morphy richards

לצלות עוף

באופן עקרוני, מיקרוגל יודע לחמם כל מוצר שיש באופן אחיד יחסית (כל עוד הוא מכיל צלחת מסתובבת). בעוד שמיקרוגל מחמם באופן נהדר, כאשר העניין נוגע לטכניקות בישול אחרות, כמו למשל צלייה – הוא מדשדש מאחור. עם זאת, כדאי לדעת כי כיום, קיימים מיקרוגלים המאפשרים לנו ליהנות מכל העולמות – הן בישול מהיר והן השחמה, באופן זהה לצלייה. דוגמא למיקרוגל כזה הוא המיקרוגל המשולב גריל של חברת מורפי ריצ’רדס, אשר יאפשר לכם לא רק ליהנות מחימום מהיר ויעיל, אלא גם מצלייה של מאכלים בפשטות ובמהירות, בבית וגם בעבודה.

המוצרים שאתם חייבים להכיר

המתכונים שלנו

שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה