אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

באנר שירות ואחריות למעלה מ-40 שנה
מגזין שריג

איך תשמרו על המזרן שלכם בעזרת שואב אבק למזרנים?

אולי זה יפתיע אתכם, אבל במספר פעולות פשוטות תוכלו לנקות את המזרן שלכם בקלות ואפילו להאריך את חייו. אז איך מתחילים?...
אולי זה יפתיע אתכם, אבל במספר פעולות פשוטות תוכלו לנקות את המזרן שלכם בקלות ואפילו להאריך את חייו. אז איך מתחילים?...

נתחיל בטיפ הכי משמעותי, שרובכם כנראה לא יודעים – הדרך הטובה ביותר לנקות את המזרן שלכם היא על ידי שימוש בשואב אבק! שימוש במים ואמצעי ניקוי מסורתיים אחרים נראה כמו רעיון טוב בתיאוריה, אבל בפועל זה יכול לגרום לבעיות רציניות, כמו היווצרות עובש או יצירת ריחות מאד לא נעימים כאשר לחות נאגרת בתוך המזרן. אנו ממליצים להימנע כלל משימוש באמצעים כאלה, ולבחור להשתמש רק בשואב אבק עבור ניקיון המזרן שלכם בפעם הבאה שאתם מתכננים ניקיון יסודי ברחבי הבית.

אז נכון, זה נשמע די קל כשאנחנו כותבים את זה, אבל פעולת שאיבת המזרן יכולה להיות מעט מורכבת, במיוחד בפינות ובמקומות האלה שהכי קשה להגיע אליהם, ועל אחת כמה וכמה כשאתם מתניידים עם שואב אבק מאסיבי, גדול ולא נוח. בדיוק בשל הסיבה הזו, מגוון שואבי האבק שלנו, פותחו עם טכנולוגית שאיבה חדשנית שתהפוך את ניקיון פסח שלכם לפעולה קלילה.

סדרת שואבי האבק של SHARK בעלי טכנולוגיית ZERO-M :
סדרת השואבים של SHARK היא הסדרה הראשונה בישראל שמציגה את פטנט ה- Zero M – ללא צורך בתחזוקה השוטפת של שואבי האבק, ללא צורך בגזירת השערות או ניקוי הפילטר לעיתים קרובות מדי, המברשת של SHARK פשוט מנקה את עצמה.

שואב אבק אלחוטי נטען ZERO-M DOUBLE PRO shark

אז איך זה עובד?

בעזרת מבנה מסרקים ייחודי במברשת המונעים את הסתבכות השערות, בין אם הן קצרות, ארוכות ואפילו של כל סוגי חיות המחמד, ובעזרת מנגנון שאיבה מרכזי הקיים בתוך המברשת ומכוון את השיער והלכלוך למרכז גלגל המברשת ומשם היישר למיכל האשפה.
מעבר לכך, השואבים מגיעים עם מברשת כפולה וייחודית המתאימה לכל סוגי המשטחים: שטיחים, פרקט ורצפות מבלי להחליף מברשות כל הזמן בהתאם למשטח.
השואבים החדשים הם עם יותר זמן שאיבה, עם 40 ד’ עבודה לסוללה, דגם IZ251 (Double Pro) מגיע עם שני סוללות לזמן עבודה אינסופי כי בזמן שסוללה אחת עובדת השנייה נטענת.
וגם, מנוע עוצמתי Multi Phase הממקסם את עוצמת היניקה וזמן השאיבה, מערכת סינון מתקדמת לאטימה מלאה הלוכדת חלקיקים זעירים ואלרגנים וכך הלכלוך לא חוזר בחזרה לחלל החדר.
ועוד לא דיברנו על המוט הגמיש! המוט גמיש מאפשר נוחות עם מוט שמגיע גם למקומות שקשה להגיע אליהם וניתן לקיפול ולאחסון בקלות ונוחות בכל מקום.
ואפילו הגדלנו את קיבולת תא האיסוף, אמרנו לכם שחשבנו על הכול?

המוצרים שאתם חייבים להכיר

המתכונים שלנו

שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה