אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

שירות ואחריות למעלה מ 40 שנה

שואבי אבק

שואבי אבק

חפשו מוצרים לפי

תוצאות לפי סינון

בחנות של שריג תוכלו למצוא מגוון של שואבי אבק אלחוטיים נטענים המתאימים לכם בדיוק! מהמותגים המובילים בעולם, עם אחריות ומשלוח עד הבית!
שואבי האבק של שארק ששואבים יותר לכלוך מכל שואב אחר ויעזרו לכם להגיע לכל פינה קשה בבית – מהרצפה עד התקרה!

אז כיצד תדעו איך לבחור שואב אבק? בואו נתחיל עם כמה נקודות

סוגי שואבי אבק של המותגים המובילים בעולם:

שריג אלקטריק הינו יבואן רשמי של מוצרי חשמלי איכותיים לבית כולל שואבי אבק, שואבי אבק אלחוטיים של המותג המוכר SHARK.

שואבי אבק אלחוטיים

שואבי אבק אלחוטיים נקראים בשמם מכיוון שהם ללא כבלים ומאפשרים תנועה חופשית ברחבי הבית, הם לרוב יחסית קלי משקל, נוחים במשקל ובעלי סוללה נטענת, מה שמאפשר למשתמשים לשאוב אבק ללא תלות בנקודות חשמל ושקעים הפזורים במרחב הבית, מה שמאפשר תנועה חופשית ברחבי הבית.
שואבי אבק אלחוטיים מכונים בשוק גם שואבי אבק נטענים.

שואבי אבק חשמליים

בחנות שריג אלקטריק תוכלו לרכוש שואב אבק חשמליים איכותיים של חברת SHARK. שואבי אבק חשמליים שמחוברים לחשמל עם כבל ואפשר לנוע איתם בבית, יש להם מספר סוגים של ראשים המאפשרים מספר סוגים של ניקיון יסודי ברחבי הבית.

שואבי אבק ידניים

שואבי אבק ידניים הם שואבי אבק יותר קטנים אשר מרימים אותם ביד. הם קטנים בגודלם וניידים בקלות. הם מתאימים מאוד לשימוש בפינות הבית ומקומות אשר לא תמיד אפשר להגיע איתם בקלות, כמו כן הם מושלמים לשאיבת פירורים בספות ומושבים, שואבי אבק ידניים הם בעלי סוללה נטענת עקב הניידות שלהם.

מה לקחת בחשבון כשקונים שואבי אבק

משקל השואב אבק

משקל השואב אבק הינו גורם חשוב מכיוון שצריך להתנייד עם השואב ברחבי הבית ולכן הוא צריך להיות קל, נוח ונייד על מנת שתוכלו להשתמש למגוון איזורים שונים, החל מפניות, ווילונות וכו׳.

נפח המיכל

חשוב לשים לקיבולת המיכל של השואב אבק, כמה אבק ולכלוך הוא יכול לאסוף, זהו פרמטר חשוב לבחון כאשר צריך לשאוב אבק ולכלוך באזורים מאוד גדולים ללא צורך לרוקן את המיכל של השואב אבק.

סוללה

במידה ורוכשים שואב אבק אלחוטי נטען, מומלץ לבדוק את חיי הסוללה על מנת שתדעו כמה זמן עבודה יש לשואב אבק לפני שצריך להטעין אותו מחדש.

עוצמת השאיבה

תבדוק את מהירת סיבובי המנוע, ככל שסיבובי המנוע מהירים יותר, עוצמת השאיבה של שואב האבק תהיה חזקה יותר.

האביזרים הנלווים של שואב האבק

ישנם שואבי אבק אשר מגיעים עם מספר של אביזרים שונים כגון מספר סוגים של מברשות שמתאימות לשאוב שיערות, להגיע לפינות שקשה להגיע וכו׳.

כתבות

המתכונים שלנו

המתכונים שלנו

שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה