אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

באנר שירות ואחריות למעלה מ-40 שנה
מגזין שריג

3 טיפים חשובים לעיצוב עוגות בקלות!

טרנד העוגות המעוצבות לא פסח על אף אחד, אבל רק מעטים מצליחים לעשות את זה נכון. הנה כמה טיפים מאיתנו כדי שהעוגה המעוצבת הבאה שלכם תצא לא פחות ממושלמת!
טרנד העוגות המעוצבות לא פסח על אף אחד, אבל רק מעטים מצליחים לעשות את זה נכון. הנה כמה טיפים מאיתנו כדי שהעוגה המעוצבת הבאה שלכם תצא לא פחות ממושלמת!

1. אם תכשלו ביצירת תכנית מסודרת, התוכנית היא שתכשלו!

לא משנה איזו עוגה תבחרו לקשט ובאיזו צורה, רוב כישלונות העוגות מסתכמים תמיד בחוסר תכנון מוקדם. אם לא השארתם לעצמכם מספיק זמן כדי לקשט את היצירה שלכם, רוב הסיכויים שתמהרו מדי או שחלילה תקשטו עוגה כשהיא עדיין חמימה מהתנור. חשוב לזכור תמיד להשאיר מספיק זמן כדי לאפשר לעוגה להתקרר לגמרי לפני שאתם בכלל מתחילים לחתוך אותה, לצפות בקרם או לקשט כדי שהיא לא תתפורר או שהציפוי ימס.

דבר נוסף שיכול לקבוע אם תצליחו בקישוט העוגה או לא, הוא איך תטפלו בה ברגע שהיא יוצאת מהתנור. אם אתם מתכננים לבנות עוגת שכבות, חשוב ביותר להשאיר את השכבות להצטנן כאשר הן הפוכות, ופניהן כלפי מטה. קירור באופן הזה ישטח את פני השטח, מה שיגרום להרכבה הסופית של העוגה להיות הרבה יותר קלה. אם אתם עושים עוגות קטנות או קאפקייקס, חשוב להוציא אותן מתוך התבנית ולתת להן להתקרר באוויר החופשי כדי שהצורה העגולה והחמודה שלהן לא תתעוות.

2. ציפוי העוגה בשכבות

נמשיך להסביר מעט על התכנון המוקדם: כאשר מתמודדים עם עוגת שכבות, ביצוע כמה פעולות פשוטות בהתחלה, יכול מאד לעזור לכם בהמשך כדי שתצליחו לייצר עוגת שכבות שתגרום לכל הנוכחים להגיד “ואוו”. התחילו בלהניח כמות קטנה של קרם או ציפוי על מעמד העוגה, תחתית העוגה עליה היא עתידה להיות מונחת. הכמות הקטנה הזו למעשה “תדביק” את העוגה למקומה ותמנע ממנה לזוז ולהחליק כאשר תעבירו אותה ממקום למקום. לאחר מכן, הכניסו רצועות חופפות של נייר אפייה על התחתית, שיוצאות מחוץ לשוליים של העוגה. דבר זה ישמור על התחתית שלכם נקייה בעת הציפוי, משום שכאשר תסיימו לקשט, תוכלו פשוט לשלוף את ניירות האפייה ולהשליך אותם.

בכל הנוגע להרכבת השכבות עצמן, אנו ממליצים תמיד להשתמש בהרבה יותר קרם ממה שאתם באמת צריכים, כאשר אתם מניחים כל שכבה חדשה. כך, תמיד תוכלו להסיר את עודפי הקרם לו אתם לא זקוקים. לעומת זאת, אם תניחו מעט מדי קרם, אתם תמשכו פירורים מתוך העוגה אל הקרם עצמו, מה שיגרום למראה הרבה פחות נקי ויפה. וודאו כי אתם מורחים את הקרם בכל אחת מהשכבות כך שיצא מעט מתחום השכבות עצמן כלפי חוץ, מה שיעזור לכם כאשר תצטרכו לצפות את ההיקף החיצוני של העוגה.

כאשר עובדים על ציפויה החיצוני של העוגה, הכי טוב לעבוד על העוגה ברבעים, כאשר אתם מסובבים את העוגה אליכם, כאשר סיימתם צד אחד. קודם כל תוודאו שכל העוגה מכוסה מכל צדדיה בקרם, ללא חורים, ורק אחר כך תעברו ליישור והחלקה של הקרם למראה אחיד, או ליצירת דוגמאות והוספת קישוטים.

ציפוי העוגה בשכבות

3. ליצור את הקאפקייק המושלם

כדי להכין קרם חמאה קטיפתי, אוורירי ומושלם לציפוי קאפקייקס, הקציפו אותו עד למרקם מושלם באמצעות המיקסר המקצועי מסדרת ROSE GOLD או המיקסר המתקפל STORE EASY . לאחר שהכנתם את הקרם, אנו ממליצים להכניס אותו לתוך שקית זילוף עם פיה ייחודית. זו דרך מעולה לתת לקאפקייקס שלכם גימור אישי ומרשים. כאשר אתם ממלאים את שקית הזילוף, כדאי לקפל את הקצוות שלה החוצה כדי לתת לכם בסיס יציב להניח תחתיו את היד, מה שיהפוך את מילוי השקית להרבה פחות מלכלך. התנסו בכל מיני פיות וצנתרים שונים כדי ליצור אפקטים שונים לזילוף. תמיד התחילו את הזילוף ממרכז הקאפקייק, ואז זלפו בסיבוב את השוליים, עד שתעלו בחזרה למעלה וסיימו בתנועה סיבובית במרכז.

אם אתם לא מרגישים מספיק בטוחים בעצמכם בכדי להשתמש בשקית זילוף, נסו למרוח באופן חלק את קרם החמאה על הקאפקייק בעזרת מרית או פלטה קטנה. כדי להשיג מראה אחיד לכל אחד מהקאפקייקס שלכם, מומלץ להשתמש בכף גלידה כדי למדוד כמות מדויקת של ציפוי לכל קאפקייק, אחת אחרי השנייה.

ליצור את הקאפקייק המושלם

המתכונים שלנו

שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה