אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

שירות ואחריות למעלה מ 40 שנה

טוסטרים ומצנמים

טוסטרים ומצנמים

חפשו מוצרים לפי

תוצאות לפי סינון

איך אתם אוהבים את הלחם שלכם קלוי – קופץ או לחוץ? בחנות של שריג תוכלו למצוא מגוון של טוסטרים או מצנמים שמתאימים בדיוק לצרכים שלך – טוסטר לחיצה, טוסטר קופץ ומצנמים מהמותגים המובילים בעולם, בעיצובים שיתאימו בדיוק למטבח שלכם. עכשיו עם אחריות ומשלוח עד הבית!

בחירת מצנם/ טוסטר

טוסטר הוא מוצר בסיסי בכל בית, בין אם אתם אוהבים את הלחם שלכם קלוי או טוסט קלאסי עם גבינה צהובה ובין אם אתם משתמשים בטוסטר לטובת צליית בשר או ירקות. סביר להניח שיהיה לכם לפחות סוג אחד של טוסטר בבית.

בחנות של שריג תוכלו למצוא מגוון טוסטרים מומלצים המותאמים לצרכים שלכם, מהמותגים המובילים בעולם כמו מורפי ריצ’ארדס, ראסל הובס וג’ורג’ פורמן.

לפני שאתם רוכשים טוסטר הכנו לכם מדריך קצר על מנת שתוכלו לבצע בחירה מושכלת ולבחור את הטוסטר המושלם עבורכם:

סוגי טוסטרים

בחנות של שריג תוכלו למצוא מגוון טוסטרים – מצנמים להכנת לחם קלוי, טוסטר לחיצה להכנת טוסט סנדוויץ’ וטוסטר גריל בריאותי להכנת מגוון מנות ואפילו בשר על האש בתוך הבית, ללא שמן וללא עשן.

חשוב להבין קודם מה אתם מעוניינים להכין בטוסטר שלכם ולאיזה צורך הוא הולך לשרת אתכם – הכנה של מנות בשריות, לחם קלוי, סנדוויץ’ עם גבינה מותכת או עוד מגוון אפשרויות…

הערך הבריאותי של טוסטרים

אחד הפרמטרים שצוברים תאוצה בזמן האחרון הוא הערך הבריאותי שיש לטוסטרים שאנו קונים. קודם כל חשוב לבדוק שלכל מכשיר שאתם קונים יש תו תקן והוא נקי מכימיקלים מזיקים, כיוון שמכשירים אלו באים במגע עם מזון. חשוב לציין שכל הטוסטרים ומצנמים בחנות שלנו עומדים בדרישות התקן.

דבר נוסף הקשור לבריאות הוא שימוש הטוסטר להכנת מזון בריא יותר – כאשר אתם משתמשים בטוסטר גריל בריאותי תוכלו לייצר מנות רבות בשימוש עם פחות שמן ובכך לייצר מנות נפלאות, טעימות והכי חשוב – בריאות!

גודל הטוסטר

חשוב להתאים את גודל הטוסטר למטרה לו הוא מיועד, גם בהיבט של כמות המזון וגם בהיבט של כמות פרוסות הלחם אשר תוכלו להכין בו זמנית וגם סוג המזון שתכינו.

בדרך כלל טוסטרים יכולים להכיל 2 עד 6 פרוסות לחם. אם תרצו לקלות פרוסת לחם גדולה או למשל פיתות ולחמניות במצנם, ודאו שפתחי ההזנה של הטוסטר תואם לצרכים אלה.

בטוסטר לחיצה המיועד לכריכים, יש שני סוגים – טוסט משולשים או פסים בשניהם תוכלו להכין טוסט קלאסי עם כל מילוי שתרצו, אך חשוב לזכור שטוסטר משולשים יכין לכם טוסטים משולשים ויהיה מוגבל בשימוש בגודל פרוסת הלחם אשר ניתן לשים בו, ואילו בטוסטר הפסים תוכלו להכניס פרוסות יותר גדולות או לחמניות לאורך כל משטח הטוסטר ללא ההגבלה של שני סנדוויצ’ים שיש בטוסטר משולשים.

בגריל טוסטר – ניתן להשתמש בשני אופנים, ניתן להכין טוסטים עם כמות גדולה יותר של לחם או לחמניות לעומת טוסטר לחיצה רגיל,  ובנוסף, ניתן להנות מהאפשרות לצלות בשר או ירקות בתוך הבית ללא עשן.

הספק חשמל ודרגות החום של הטוסטר

הספק החשמל של הטוסטר קובע את יכולת החימום המקסימלית שלו. ההספק בטוסטרים השונים ינוע בין 700 ל-1800 ואט.

ככל שהספקת החשמל של הטוסטר גבוה יותר, מהירות ההכנה של הטוסטר תהיה יוצתר גבוהה וכך גם יהיה אפשרי להכין בו עוד מגוון של מאכלים. אם אתם אוהבי בשר, אז בחרו טוסטר בעל הספק חשמל גבוה, ומומלץ במקרה זה לבחור טוסטר פסים.

נוחות השימוש של הטוסטר

תחזוקה וניקיון של טוסטרים ומצנמים צריכה להתבצע בשוטף, ישנם מצנמים המאובזרים עם מגש פירורים נשלף במצנמים, המשטח של הטוסטר לחיצה בקלות מתפרק ומקל על הניקוי ובמגש ניקוז נוזלים בטוסטר גריל בריאותי. כל אלה יאפשרו לכם תחזוקה קלה ושוטפת של המכשיר.

עיצוב הטוסטר

טוסטר שעומד על השיש, הוא לא רק טוסטר הוא חלק מעיצוב המטבח, בחנות של שריג תוכלו למצוא מגוון טוסטרים ומצנמים בעיצובים שונים ולבחור את הטוסטר שיתאים סגנון העיצוב של המטבח שלכם בבית.

שירות ואחריות על טוסטרים ומצנמים

בשריג תוכלו להנות משירות ואחריות לכל טוסטר ומצנם שאתם קונים. ליצירת קשר עם שירות הלקוחות של שריג לחצו כאן.

 

שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה