אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

שירות ואחריות למעלה מ 40 שנה

בלנדר מוט

בלנדר מוט

חפשו מוצרים לפי

תוצאות לפי סינון

כתבות

המתכונים שלנו

המתכונים שלנו

בעולם הגאדג’טים המודרניים למטבח, מוט הבלנדר הצנוע (המכונה גם “בלנדר ידני” או “בלנדר סטיק”)  ממלא תפקיד מרכזי, למרות שנוטים להמעיט בחשיבותו. הכלי הצנוע הזה הפך הכרחי עבור בשלנים ביתיים ושפים מקצועיים כאחד, בשל קלות ויעילות השימוש בו, אז איך תבחרו את בלנדר המוט המתאים ביותר למטבח שלכם? אנחנו כאן כדי לעזור.

למה לבחור במוט בלנדר?

אם אתם בעלים גאים של בלנדר שולחני (וגם אם לא) יתכן ואתם תוהים למה בכלל לרכוש מוט בלנדר מלכתחילה ואנחנו גאים לומר שישנם שפע יתרונות. בלנדר המוט נוח באופן משמעותי מכל כלי ערבול אחר, בשל העובדה שניתן לבצע ערבול ישירות בתוך סיר, קערה ואפילו כוס, מה שמייתר את הצורך להעביר נוזלים לוהטים בין מכלים שונים. אופן פעולה זה לא רק חוסך זמן, אלא גם ממזער משמעותית את הבלגן במטבח. לצד זאת, הגודל הקומפקטי של הבלנדר ויכולת הניידות הנוחה שלו הופך אותו לאפילו יותר נוח, הן לאחסון והן לשימוש בכל רחבי המטבח. החיסרון היחידי הוא שלעיתים נוח יותר לזרוק רכיבים אל תוך מיכל בלנדר גדול במיוחד, למשל כאשר רוצים להכין שייק בריאות לכמה אנשים במקביל, לכן אם זהו הצורך העיקרי שלכם, יתכן שתעדיפו בלנדר שולחני.

אל מה יש לשים לב כאשר קונים בלנדר מוט למטבח?

כדי לרכוש בלנדר סטיק מושלם למטבח שלכם, יש לקחת כמה גורמים בחשבון. ראשית, עוצמת כוחו של הבלנדר. העוצמה היא זו שתכתיב את הביצועים של הבלנדר, כאשר כמובן הספקים גבוהים יותר יאפשרו יכולות ערבול חזקות יותר שיכולות להתמודד גם עם רכיבים קשים במיוחד. לצד זאת, גם אורך מוט הבלנדר משחק תפקיד, משום שבלנדר ארוך יהיה נוח יותר להגיע לתחתית של מכלים צרים וארוכים, בעוד שבלנדר קצר יותר יהיה נוח יותר לאחיזה. כאשר אתם בוחרים מוט ארוך, אתם גם מוודאים כי יש הרבה פחות לכלוך ובלאגן, משום שאורך המוט, המגיע עד לתחתית הכלי, מוודא כי האוכל לא ישפריץ עד למעלה, כמו למשל בבלנדר המעולה הזה, שגם מגיע עם מוט ארוך במיוחד וגם מצויד בלהבים שמאפשרים לכם להכניס אותו ישירות אל תוך סיר חם. לבסוף, יש לבחור את הבלנדר לצד האביזרים שלו. ישנם בלנדרים שמגיעים גם עם כוס ייעודית, אביזר הקצפה נוח ועוד, שיכולים לשפר מאד את חווית השימוש למי שזקוק להם, אך גם יעלו יותר ולכן לא ממש הכרחיים למי שלא משתמש בהם.

כיצד להשתמש נכון במוט הבלנדר שלנו?

כדי לנצל את מלוא הפוטנציאל של מוט הבלנדר, יש לזכור כמה כללים וטיפים. ראשית, חשוב לבחור את מיכל הערבול הנכון. מכלים עמוקים וצרים הם אידיאליים לטבילה של המוט וערבול אחיד ומדויק, ללא התזה. יש קודם כל להניח את הבלנדר עמוק בתוך הנוזלים בכלי ורק אז להפעילו. התחילו תמיד במהירות נמוכה של ערבול, במיוחד כאשר עובדים עם נוזלים חמים, כדי למנוע התזות ולשלוט טוב יותר בסמיכות התערובת הרצויה. כדי לערבל באופן אופטימלי, נסו להשתמש בטכניקה של “הרמה והטיה”, בה מרימים מעט את המוט תוך כדי ערבול, ומטים אותו בזווית שתאפשר ללהבים להגיע לאזורים שונים של התערובת. לבסוף, חשוב מאד לזכור לנקות את מוט הבלנדר מיד לאחר כל שימוש, כמובן מבלי לטבול את מנוע הבלנדר בתוך המים.

מתכונים שלא תאמינו שנעשו עם מוט בלנדר

לטחון מרק כולנו יודעים באמצעות בלנדר המוט שלנו, אבל אתם אולי תופתעו מכמה דברים נוספים ניתן ליצור אתו. בבלנדר ידני ניתן להשתמש כדי להכין מיונז ביתי בקלילות, רוטב פסטו טרי, שייק חלבון שמכינים ישר בתוך הכוס, מטבלים וסלסה, רוטב ויניגרט חמצמץ לסלט, מחיות מזון לתינוקות, סורבה פירות קפואים, ועם אביזר ההקצפה תוכלו להכין קצפת טרייה או אפילו מוס שוקולד עשיר ומושחת. קל לראות שגאדג’ט המטבח הצנוע והלא יומרני הזה, ממש הרוויח את מקומו ביושר בקרב מכשירי האליטה הקולינרית במטבח. אם תרצו לבחור את בלנדר המוט האידיאלי עבורכם, אתם מוזמנים להתרשם ממגוון הבלנדרים של שריג ולבחור אם תרצו בלנדר מוט, בלנדר עם אביזרים, בלנדר שמגיע עם מיכל או קוצץ ועוד המון אפשרויות מלהיבות.
שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה