אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

שירות ואחריות למעלה מ 40 שנה

מיקסרים

מיקסרים

חפשו מוצרים לפי

תוצאות לפי סינון

בחנות של שריג תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגי מיקסרים עוצמתיים ואיכותיים ביותר – מיקסר ידני, מיקסר מתקפל ומיקסר מקצועי למגוון שימושים לפי הצרכים שלכם – אוהבים לאפות? הכינו עוגות ובצקים שונים, ואפילו קצפת מהסרטים, המון תערובות שונות שיתאימו לכל סוג ארוחה. מיקסרים מהמותגים המובילים בעולם, עם אחריות ומשלוח עד הבית!

החלטתם שאתם רוצים לרכוש מיקסר חדש או להחליף את הקיים, והמגוון שיש בשוק עצום, המחירים משתנים ובשוק מגוון מיקסרים מומלצים וסוגים ואתם לא בטוחים במה אתם צריכים להתמקד בבחירת המיקסר שלכם?

כאשר בוחנים מיקסרים, חשוב שתבדקו מספר פרמטרים חשובים לפני שאתם הולכים להשקיע את כספכם ברכישת מיקסר שסביר למדי הולך לשרת אותכם למספר שנים טובות.

הכנו לכם מדריך קצר שיעזור לכם לעשות בחירה מושכלת לבחירת מיקסר שיתאים בדיוק לצרכים שלכם.

חשוב להבין תחילה, מה הולך להיות השימוש של המיקסר?

ההבנה כי אתם קונים מיקסר להכנת לחמים, מאפים, בלילות או הקצפה היא לא מספיקה,

יש מיקסרים המיועדים לשימוש ביתי קל בעיקר להקצפה והכנת בלילות ויש מיקסרים המיועדים לכמות גדולה של קמח להכנת בצקים.

מומלץ להתעמק ולהבין גם את הכמויות שאתם הולכים להכין, חשוב להבין שיציבותו של המיקסר לא פעם באה על חשבון משקלו ולכן מיקסרים מקצועיים המיועדים להכנת בצקים הם לרוב כבדים יותר ובעלי בסיס רחב יותר.

לכן, לפני הכל כדאי לדעת למה המיקסר מיועד.

הספק מנוע ומהירות המיקסר

אחרי שהחלטתם לגבי אופי השימוש של המיקסר,

בין אם זה להכנת בלילות, הכנת בצקים או הקצפה ואם כבר הבנתם מה סדר הגודל של הכמויות שאתם מכינים, חשוב להבין אם המיקסר יכול לאפשר עבודה רציפה עבור הצרכים שלכם.

כדי לדעת את עוצמת המיקסר ואת כמות הקמח עמו הוא יוכל להתמודד, תצטרכו לבדוק את הספק המנוע:

הספק מנועה גבוה יאפשר למיקסר שלכם עבודה עם כמות יותר גדולה של בצק.

הספק מנוע של מיקסר נמדד באחת מ – 2  דרכים: וואט / כ”ס (כוח סוס).

1 כ”ס שווה ל 745 וואט.

על מנת שיהיה אפשר לעבוד עם ק”ג אחד של בצק, מומלץ לבחור מיקסר עם הספק של לפחות 1000 וואט. בנוסף ככל שההספק גבוהה יותר כך סביר שגם איכות הלישה/ הקצפה תהיה טובה יותר – מה שיאפשר עבודה יעילה יותר בהכנת קצפות ובצקים.

תמסורת גלגלי השיניים של המיקסר

חשוב להבין מאיזה חומר עשויה התמסורת גלגלי השיניים של המיקסר – החומר שממנו עשויים גלגלי השיניים עשוי להשפיע על אורך חיי המכשיר – אם המיקסר הוא בהספק גבוהה אבל תמסורת גלגלי השיניים עשויה פלסטיק סביר להניח שמיקסר כזה לא ייתן ביצועים טובים לאורך זמן.

החומר הטוב ביותר למשימה זו היא פלדה, ובחנות של מורפי תוכלו למצוא מיקסרים איכותיים בעלי תמסורת גלגלי שיניים מפלדה שיאפשרו תוחלת חיים לאורך זמן.

מגוון אביזרים למיקסרים

המיקסר הוא מכשיר שנועד לא רק לערבוב של מרכיבים אלא יש בו פונקציות נוספות שאת המענה עליהם ניתן לקבל מהאביזרים השונים

אלו האביזרים שכדאי לבדוק אם קיימים – במידה ואתם צריכים אביזרים אלו:

וו לישה ממתכת שיכול להתמודד עם לישת בצקים, מערבל שטוח, קערת נירוסטה עם תכולה מספקת, מכסה מגן התזה, מרית לאיסוף הבלילה מדפנות הקערה ובנוסף בחנות של מורפי באתר שריג תוכלו לרכוש בנפרד אביזרים כמו מטחנת בשר וקוצץ ירקות.

בנוסף, חשוב לשים לב לנפח הקערה – האם הקערה יכולה להכיל את הכמויות שאותם תרצו להכין? נפח הקערה צריך להיות בערך פי 4 מכמות הבצק שאתם מכינים.

שנות אחריות

כשאתם רוכשים מיקסר סביר להניח שתרצו שיחזיק לאורך זמן ושלא תצטרכו לרוץ ולקנות חדש אם תופיע בו תקלה.

שריג מעניקה לכם מספר שנות אחריות משתנה בהתאם לדגם אותו תרצו לרכוש. בשריג יש מעבדות שירות ושירות לקוחות פעיל לכל נושא שתרצו לברר עבור הרכישה שעשיתם.

בחנות של מורפי ריצ’ארדס המותג הבריטי הותיק, תוכלו למצוא מגוון מיקסרים החל ממיקסרים ידניים לשימוש פשוט, מיקסרים עם קערה בנפחים משתנים, ועד למיקסרים עוצמתיים שיתנו לכם מענה להכנת הבצקים המורכבים ביותר.

כתבות

המתכונים שלנו

המתכונים שלנו

שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה