אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

שירות ואחריות למעלה מ 40 שנה

מייבשי שיער

מייבשי שיער

חפשו מוצרים לפי

תוצאות לפי סינון

כתבות

המתכונים שלנו

המתכונים שלנו

כל מה שצריך לדעת על מייבשי שיער

אין ספק כי מאז שמייבשי השיער פרצו לחיינו בסערה, הם הפכו את מלאכת סידור השיער לפשוטה ביותר. בעוד שבעבר, אלה שלא התברכו בשיער יפה או מסודר השתמשו ברוטינות מייגעות על מנת “לאלף” את השערות הסוררות, כיום ניתן להשיג את מראה השיער הרצוי באופן קל ומהיר יחסית. אז איך בדיוק מייבשי שיער פועלים, כיצד החום שלהם משפיע על השיער ואילו טיפים כדאי ליישם על מנת ליצור את תסרוקת החלומות מבלי לפגוע בשיער? לפניכם כל מה שאתם פשוט חייבים לדעת על מייבשי שיער.

מבוא לטכנולוגיה של מייבש השיער

מייבשי השיער הראשונים הומצאו אי שם במאה ה-19, והתבססו כבר אז על טכנולוגיה פשוטה אך אפקטיבית של הזרמת אוויר קר או חם, במטרה לייבש את השיער ולשלוט בעיצוב שלו בצורה קלה ונוחה יותר. פעולת הייבוש, שמתבצעת יחד עם עיצוב סוג התסרוקת הרצוי, מובילה לייצור של קשרי מימן זמניים, שמאפשרים לשיער לקבל את הצורה שאנו מייעדים לו ולשמור עליה לאורך זמן. עניין זה הפך את מייבשי השיער לפופולריים ביותר לא רק במספרות, אלא גם בשימוש ביתי. על אף שהעיקרון הראשוני שעל בסיסו פועלים מייבשי השיער נותר זהה עד היום, ישנם בכל זאת טכנולוגיות וחידושים בתחום, שהופכים את מייבשי השיער לאפקטיביים יותר, אך יחד עם זאת גם בטיחותיים יותר לשיער.

ההשפעה של חום המייבש על השיער

חום יכול להשפיע על השיער במגוון של דרכים, חלקן חיוביות וחלקן שליליות. באופן עקרוני, חום מסייע לנו לייבש את השיער במהירות, לשנות את הצורה שלו בקלות יחסית, ואף מסייע לחומרים מסוימים, כמו למשל מסיכות לריכוך השיער, לחדור לעומק השיערה ולספק לנו תוצאות טובות יותר. עם זאת, מטבע הדברים, לחום יכולות להיות גם השפעות שליליות על השיער – החל מקשרים וקצוות מפוצלים, דרך שיער סורר שלא ניתן לשלוט בו או לעצב אותו ללא חום, ועד לפירוק הפרוטאינים שבשיער והריסת המבנה שלו. מסיבה זו, חשוב לא רק לבחור במייבש שיער איכותי שמאפשר, בין היתר, שליטה ברמת החום והעוצמה שלו, אלא גם להשתמש במייבש השיער בצורה נכונה ואחראית, שתאפשר לנו לעצב את השיער שלנו לשלמות, אך מבלי לפגוע בו בטווח הארוך.

טיפים לשימוש נכון במייבש שיער

אם כבר דיברנו על שימוש במייבשי שיער בצורה נכונה ואחראית, הנה כמה טיפים שרצוי ליישם בעת עיצוב השיער באמצעות מייבשי שיער:

  • השתמשו במייבש על שיער לח – מומלץ להשתמש במייבש לאחר חפיפה וייבוש קל של השיער, כיוון ששיער לח רגיש יותר ל”מניפולציות”, וניתן לעצב אותו בקלות רבה יותר. חשוב להקפיד שהשיער יהיה רק לח ולא רטוב מדיי, על מנת לקצר את זמן השימוש במייבש ולהימנע מלחשוף את השיער לחום לזמן ממושך.
  • התאימו את חום המייבש לסוג השיער – עבור שיער דק, רצוי לבחור בעוצמת החום הנמוכה ביותר, ועבור שיער עבה ומלא, רצוי לבחור בעוצמת החום הבינונית ולהגביר אותה רק אם יש בכך צורך.
  • הקפידו שלא להחזיק את המייבש קרוב מדיי לקרקפת – השתדלו לשמור על מרחק של לפחות 20 ס”מ מהקרקפת, ונסו גם לשמור על מרחק בין פיית המייבש לשיער עצמו, על מנת שלא לחשוף את השיער לחום גבוה מדיי.
  • השתמשו באביזרים לעיצוב השיער – אביזרים לעיצוב השיער, כמו למשל דיפיוזר, פיה צרה ומברשות ייעודיות, יסייעו לעצב את השיער באופן מהיר וקל יותר, עניין אשר יקצר את זמן השימוש במייבש.

מייבש שיער רמינגטון: הדור הבא של מייבשי השיער

חמושים בטכנולוגיות מתקדמות, מייבשי השיער של רמינגטון ללא ספק הביאו בשורה חדשה לעולם עיצוב השיער. בין היתר, מעצבי השיער של רמינגטון מתאפיינים בטכנולוגיות כמו ציפוי יהלום קרמי מתקדם, שמאפשר שמירה על טמפרטורה אחידה ומדויקת יותר בעת עיצוב השיער; רשת לחות מובנית שמצופה בחלקיקי קונדישנר, אשר יוצרים מראה שיער מבריק ובריא; טכנולגיית hydracare המגנה על השיער מפני הצטברות של חום; וטכנולוגיית StyleAdapt שקוראת ולומדת את השיער, ומתאימה לו את טמפרטורת הייבוש הנכונה ביותר עבורו ועבור התסרוקת הרצויה. לכל אלה מתלווים מספר מצבי חום ומהירות שונים, באמצעותם ניתן להתאים את מייבש השיער באופן האידיאלי לכל סוג שיער ולכל סוג תסרוקת, תוך שמירה על בריאות השיער ועל האיכויות שלו.

אם יש לך צורך במייבש שיער איכותי, שמכיל פיצ’רים מתקדמים ומאפשר לעצב את השיער מבלי לפגוע בו, מייבשי השיער של רמינגטון הם ללא ספק מייבשי השיער האידיאליים עבורך.

שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה