אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

באנר שירות ואחריות למעלה מ-40 שנה
לחם פרוס
מתכונים
מתכון נינג’ה סמארט-ליד Ninja SMART LID

לחם שמרים קליל

לחם שמרים ביתי וקליל, מעכשיו תפסיקו לקנות לחם!

מאפים
23/04/2020

דירוג ממוצע: 4.9 מתוך 8 דירוגים

לחם שמרים ביתי וקליל, מעכשיו תפסיקו לקנות לחם!

כמות מנות
כיכר אחת
זמן הכנה
15 דקות
דרגת קושי הכנה
בינוני
רכיבים:

כוס וחצי מים, מחולקים לשני מכלים, חמימים כפית וחצי שמרים יבשים כפית סוכר 3 כוסות קמח כוס יוגורט יווני או שמנת חמוצה 2 כפיות מלח

הוראות הכנה:

הוסיפו את השמרים והסוכר אל תוך המים והכניסו לקערת המיקסר שלכם. תנו לתערובת לעמוד עד שהשמרים מתחילים לתסוס, בערך 5 דקות. הוסיפו לקערת המיקסר את הקמח, היוגורט והמלח, חברו את וו הלישה ולושו במהירות נמוכה-בינונית עד שהבצק מתאחד, בערך 2 דקות. נקו את דפנות הקערה עם מרית, הגבירו את מהירות המיקסר ולושו לעוד 5 דקות.
התפחה: חממו את המכשיר על ידי לחיצה על כפתור אפייה/צלייה, כוונו את הטמפרטורה ל-120 מעלות ואת מד הזמן לדקה אחת. לחצו על כפתור START/STOP בכדי להתחיל. עצבו את הבצק לכדי כדור חלק, הניחו בתוך הסיר וכסו עם מגבת מטבח. כאשר המכשיר כבוי, תנו לבצק בתוכו לתפוח ולהכפיל את נפחו, בערך שעתיים. חתכו נייר אפייה לכדי עיגול שיתאים לרשת המתהפכת במכשיר, במצבה הנמוך. הניחו את נייר האפייה על הרשת ושמנו אותו עם ספריי שמן. לאחר שהבצק תפח, העבירו אותו בזהירות למשטח מקומח קלות ועצבו אותו לכדי כדור חלק. הניחו אותו על נייר האפייה המשומן שעל הרשת וכסו במגבת מטבח. תנו לו לתפוח במשך 15 דקות. לאחר מכן, קחו סכין חדה מאד וחתכו קווים באורך 10 סנטימטרים ובעומק 2.5 סנטימטרים במרכז הבצק. שפכו את כוס המים הנותרת אל תוך הסיר ואז הניחו את הרשת עם הבצק עליה בתוך הסיר וסגרו את המכסה.
אפייה: בחרו בתוכנית אפייה + אידוי, כוונו את הטמפרטורה ל-160 מעלות, כוונו את מד הזמן ל-40 דקות, ולחצו על כפתור START/STOP בכדי להתחיל. התהליך הושלם כאשר הכיכר שחומה והתחתית שלה אפויה לחלוטין. הרימו את הכיכר והסירו את נייר האפייה, הניחו על רשת קירור ותנו לכיכר להתקרר לטמפרטורת החדר לפני הפריסה, לפחות שעתיים.

מתאים למוצר:
מתאים למוצרים נוספים:
נשארתם עם טעם של עוד? הנה עוד מתכונים מעולים:
מן המגזין:
שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה