אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

באנר שירות ואחריות למעלה מ-40 שנה
מגזין שריג

Shark Detect Pro – איך הפך השואב החדש של שארק לאהוב ביותר על היוטיובר המפורסם?

 

על ערוץ ה-YouTube המפורסם “מלחמת השואבים” (Vacuum Wars) כבר סיפרנו לכם לא מעט בעבר, ולא בכדי; מדובר בערוץ שמקדיש את כל התוכן שהוא מייצר לסקירות וביקורות על שואבי אבק מכל הסוגים, ובפרט חדשים שיוצאים אל השוק. המנחה מבצע סדרה ארוכה של מבחנים אובייקטיבים, בוחן את השואבים בכל קטגוריה ומפרסם ציון כללי. שואבי האבק של SHARK  כבר עברו לא מעט ביקורות ומבחנים בערוץ, ותמיד עם תוצאות מרהיבות והמון אהדת הקהל, אבל הסרטון האחרון שהעלה היוטיובר לערוץ בו הוא סוקר את Shark Detect Pro האלחוטי כנראה ניצח את כולם משום שהסוקר מכריז בגאווה “זהו אחד משואבים האבק האלחוטיים האהובים עליי ביותר!”. אז מה היה במבחן ואיך זכה השואב לביקורת המהללת?

היתרונות העיקריים – שואב קל משקל שמתמודד עם כל לכלוך​

הערוץ המפורסם לא זר לשואבי אבק ובמהלך עשר השנים בהן הוא פועל הוא סקר מאות שואבים שונים עם סרטונים שזכו למיליוני צפיות וקהל של מאות אלפי עוקבים שממתינים לסקירות הללו ורוכשים את שואב האבק החדש שלהם לפיהן. שואבי האבק של Shark תמיד מככבים בערוץ ולכן לא פלא שהשואב החדש זכה לסיקור נרחב זמן לא רב לאחר השקתו.

בתחילת המבחן מצהיר הסוקר כי מבחינתו מדובר באחד מהמוצרים הכי חדשניים ומעניינים של חברת שארק והוא ממשיך לפרט על יתרונותיו. ראשית מצהיר הסוקר כי ידית השואב היא בין הקלות שראה, והיא שוקלת רק 1,200 גרם, בערך חצי ממשקלה של ידית האחיזה של שואבים מתחרים מפורסמים אחרים, מה שמאפשר אחיזה נוחה ללא מאמץ. ראש השואב מעוצב בצורה נעימה ונוחה, אפשרות הסיבוב חלקה, ובכלליות הוא מצהיר כי מדובר באחד משואבי האבק שהכי היה לו קל ונוח להשתמש בהם אי פעם. לאחר מכן הוא ממשיך לדבר על יכולת האחיזה והאיסוף המופלאה של ראש השואב. הוא מספר על המברשת ומכנה אותה “מברשת היברידית”, כזו שמשלבת רולר רגיל עם רולר רך במיוחד, ומפרט על מפתח השואב הגבוה שנועד לאפשר איסוף של חלקי לכלוך גדולים במיוחד בקלות. באופן זה, הוא מספר, ובדומה לשואבי שארק אחרים, השואב הזה גם מצוין באיסוף לכלוך עדין מאד או שערות בעלי חיים, אך גם קל לו לאסוף לכלוך גדול, חלקיקי אוכל, קורנפלקס שנשפך על רצפה ועוד. הוא ממשיך לתאר את יכולות האיסוף ממשטחי שטיחים, מציין כי יכולת האיסוף הייתה טובה באופן משמעותי מהממוצע גם בשטיחים, גם ברצפות עם חריצים, וגם בניקוי עמוק של שטיח, בהשוואה לשואבים אחרים בשוק. לאחר מכן הוא מפרט על המערכת הייחודית של שארק שמונעת הסתבכות של שיער אדם או בעלי חיים בתוך הרולר, בשל מערכת המסרקים הקטנים הייחודיים שפועלים באופן אקטיבי כדי לסלק את השערות מן הרולר, תוך כדי השאיבה, ומצהיר כי תכונה זו עבדה באופן מושלם בשני מבחני השיער שהוא העביר אותו, על שערות באורכים שונים.

DETECT - השואב שמזהה את הרצפה והלכלוך ומתאים את עצמו

בחלק הבא מציין הסוקר את יתרונות -Detect של השואב, כלומר, היכולת לזהות באופן אוטומטי את סוג הרצפה וסוג הלכלוך, ובכך מתאים את עוצמת השאיבה ואת מהירות המברשת למה שזיהה. תכונה זו מאפשרת אופטימיזציה של חיי הסוללה ושל הביצועים של השואב. הוא מספר כי השואב הזה הוא היחיד שהוא מכיר עם יכולת הזיהוי הרחבה הזו. הוא מספר גם על שני הסנסורים ששארק התקינו בצדי ראש השאיבה שיכולים לזהות אם השואב נמצא בקרבת קיר, ואז השואב מגביר את כוח השאיבה לאפשר ניקוי טוב יותר של פינות ופאנלים. ולבסוף, בחלק זה הוא מזכיר כמובן את יכולות האטימה המלאה של שארק, לצד מערכת HEPA שמונעת מלכלוך שנשאב לחזור בחזרה אל חלל החדר, ואומר שקשה מאד למצוא שואבים ברמת מחיר הוגנת שמציעים פיצ’ר כזה, ושעבורו, מדובר בפיצ’ר חשוב במיוחד.

תמורה מעולה למחיר

בחלק האחרון בסרטון מדבר הסוקר, איך לא, על המחיר. למרות שלא מדובר בשואב בסקאלה הכי זולה של השואבים לצידו, הוא עדיין זול משואבים מתחרים אחרים, ובכך הופך לעסקה מצוינת שמייצרת ערך ותמורה אמיתיים עבור המחיר. הוא מציין בסרטון שהוא רכש דגם מסוים עם מוט ישר, אך בארץ תוכלו להנות מעוד פיצ’ר כיף והוא – המוט המתקפל שמגיע עם השואב שמקל על השאיבה ועל האחסון ומאפשר הגעה נוחה לפינות ומתחת לרהיטים. בנוסף, הוא רכש את הדגם לו אין עמדת טעינה ופריקת לכלוך, אך בארץ תוכלו לבחור לרכוש את דגם  IW3613 הכולל גם עמדת ריקון וטעינה נוחה במיוחד שדואגת שהשואב תמיד יהיה נקי ומוכן לעבודה ושומרת את הלכלוך והאבק בבסיס מערכת הניקוי עד 30 יום.

את הסרטון הוא מסכם בכך שעבורו, אכן מדובר בשואב מעולה, קל-משקל ונוח, כזה שמצויד בטכנולוגיה חדשנית שבאמת עובדת ומצליחה לשמור על הרצפות והשטיחים נקיים במיוחד, והכי חשוב – כזה שנמכר במחיר מעולה ומשתלם.

QUAD CLEAN

המוצרים שאתם חייבים להכיר

המתכונים שלנו

שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה