אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

באנר שירות ואחריות למעלה מ-40 שנה
מגזין שריג

תסרוקת כלה עם כתר – צעד אחד צעד

בין אם את עושה לעצמך את התסרוקת ליום החתונה שלך או שאת מחפשת את הלוק הנסיכותי המושלם לנשף סיום, המראה הזה בול בשבילך.
בין אם את עושה לעצמך את התסרוקת ליום החתונה שלך או שאת מחפשת את הלוק הנסיכותי המושלם לנשף סיום, המראה הזה בול בשבילך.

לא כל אחת יכולה לשלב נזר לתוך התסרוקת שלה, אבל אם את כלה או שאת מתכננת ללכת לנשף סיום או אירוע רשמי אחר, קצת בלינג לגמרי נדרש ואפילו רצוי. אז בואי ללמוד איך את מארגנת לעצמך את התסרוקת הכי מושלמת, ונראית לגמרי כמו נסיכה, בעצמך, בבית!

צעד ראשון

התחילי עם שיער יבש עליו את מניחה שמפו יבש באזור הקודקוד. גם אם השיער נקי, השמפו היבש ירענן את השיער וייתן קצת נפח באזור הראש. תוכלי להשתמש בכל מוס או חומר אחר שמיועד ליצור נפח, כל עוד הוא לא מרטיב או מלחח את השיער.

צעד שני

חלקי את השיער לשני חלקים. החלק העליון הוא כל השיער שמעל הרקות שלך. אספי אותו כאילו את מתכננת לעשות חצי-קוקו (קוקו-בלוף) ותפסי עם קליפס. השאירי את כל חלק השיער התחתון פזור.

צעד שלישי

קחי את החלק התחתון של השיער וחלקי גם אותו. אספי את כל החלק שליד האוזן והעבירי אותו קדימה. עשי זאת גם עם צד האוזן השנייה.

צעד רביעי

לאחר שהעברת את חלקי השיער הללו קדימה ,קחי את כל החלק האחורי שנשאר ואספי אותו בקוקו הדוק, שיהיה בערך בגובה האוזניים.

צעד חמישי

קחי את הקוקו שיצרת והתחילי לגלגל אותו מהקצה פנימה כדי ליצור גולגול. מקמי את הגולגול ממש בעורף והתחילי להדק את הגולגול עם סיכות עד שישב ממש הדוק.

צעד שישי

פתחי את הקליפס שאספת את החלק העליון והורידי אותו. אספי מתוך השיער חלק קטן ממרכז הראש ואספי חזרה בקליפס. קחי את השיער שנשאר ובצעי שוב את הצעד השלישי, כאשר את מעבירה את החלקים שליד האוזן קדימה.

צעד שביעי

את השיער שנשאר חלקי לשני חלקים שווים. התחילי ללפף את קבוצת השיער הזו כלפי חוץ, ותוך כדי שאת מלפפת, משכי בשיער מעט כדי להגדיל את הנפח של הקבוצה המלופפת.

צעד שמיני

משכי את החלק שליפפת מעל לגולגול ועד אל צד האוזן המקבילה והתחילי לקבע אותו עם סיכות.

צעד תשיעי

בצעי שוב את צעדים 7 + 8 על חלק השיער השני.

צעד עשירי

קחי את חלקת השיער הימנית שהעברת קדימה מלפני האוזן, ובצעי גם עליה את צעדים שבע ושמונה. עשי את אותו הדבר גם לקבוצת השיער השמאלית.

צעד 11

קחי את החלק העליון שאחזת בקליפס ושחררי אותו. אספי אותו מאחורה והתחילי להדק אותו מאחור עם סיכות, ממש מעל הגולגול. את כל השיער שנשאר פזור, לפפי כמו בצעדים הקודמים והדקי אותו על הגולגול.

צעד 12

אם יש עוד קצוות שיער ארוכות שבורחות, לפפי גם אותן והדקי אותן כטוויסטים נוספים על הגולגול הקיים.

צעד 13

לאחר שכל השיער אסוף, הניחי נזר על הראש, להשלמת המראה הנסיכותי.

תסרוקת כלה עם נזר – צעד אחד צעד

המתכונים שלנו

שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה