אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

באנר שירות ואחריות למעלה מ-40 שנה
מגזין שריג

שואב אבק שארק ZERO M אל מול דייסון – הקרב על השערות!

כל מי שהשתמש בעבר בשואבי אבק בעלי מברשת מכיר את אחת הבעיות הנפוצות והמטרידות בתחזוקה שלו – שערות ארוכות המסתבכות ונכרכות סביב ראש המברשת, ללא אפשרות קלה להתירן. אז מה עושים? יש לנו פתרון מושלם לבעיה הזו.
כל מי שהשתמש בעבר בשואבי אבק בעלי מברשת מכיר את אחת הבעיות הנפוצות והמטרידות בתחזוקה שלו – שערות ארוכות המסתבכות ונכרכות סביב ראש המברשת, ללא אפשרות קלה להתירן. אז מה עושים? יש לנו פתרון מושלם לבעיה הזו.

בעיית השערות המסתבכות סביב המברשת הופכת נפוצה יותר בתקופות המעבר, כאשר הנשירה, הן אצל בני האדם והן אצל בעלי החיים שלנו, מתגברת ורצפת הבית מלאה שערות סוררות על בסיס יומי. זו היא בעיה מוכרת ומתסכלת ולעיתים גזירת השערות התקועות במברשת לוקחת יותר זמן מפעולת השאיבה עצמה.

בסרטון הבא סוקר ערוץ היוטיוב האמריקאי הידוע, Vacuum Wars (ערוץ בעל למעלה מ-100,000 עוקבים) את הבשורה החדשה והמפתיעה של Shark- שואב האבק החדש מסדרת ZERO M, המציע פטנט ייחודי המונע מן השערות (הן של בעלי החיים והן של בני האדם) להיכרך סביב ראש המברשת ולא מצריך תחזוקה שוטפת. בסקירה משווה היוטיובר את השארק זירו-אם אל מול מה שהוא מכנה “שואב הבקרה”, מדגם דייסון. 

הסרטון:

אז מה אנחנו רואים?

בתחילת הסרטון נוכל לראות את היוטיובר מספר מעט על טכנולוגיית ZERO-M (שלמעשה משמעותה zero maintenance או: אפס תחזוקה) ומסביר בפירוט על המסרקים הייחודים הבנויים בתוך השואב, אשר מובילים את השערות הרחק מן המברשת ולא מאפשרים להן להיכרך שם.

ומה התוצאות?

בהמשך הסרטון מציג היוטיובר את המבחן עצמו – שאיבת שערות אדם. במבחן הוא משתמש בשערות אמיתיות, אותן הוא צבע בצבעי ניאון בכדי שתוכלנה לבלוט טוב יותר על גבי המברשת בצילום. כל שערה נחתכה לאורך ממוצע של בין 15 ל-17 סנטימטרים ופוזרה באקראיות על שולחן זכוכית. התוצאה? לא מפתיעה. כל השערות נשאבו על ידי שואב האבק  SHARK ZERO-M בקלילות מירבית, בכל ניסיון, פעם אחר פעם.

ניתן ממש לראות בצילום כיצד מסרקי הפטנט פשוט מסרקים את השערות ולא מאפשרים להן להיכרך או להיתפס סביב ראש המברשת.

בהמשך המבחן, כצפוי, ניתן לראות את הדייסון מנסה לשאוב את אותן שערות, אך נכשל נחרצות, כאשר כמעט כל השערות שנשאבו, נתפסו ונכרכו בתוך המברשת, ללא כל יכולת להסירן.

הן השארק והן הדייסון נבחנו כמה וכמה פעמים, ראשית עם השערות הקצרות יותר ולאחר מכן עם שערות ארוכות יותר אשר נחתכו לאורך של בין 30 ל-35 סנטימטרים, כאשר התוצאות נשארו כמעט זהות, עם הצלחה מסחררת ובלתי מעורערת השייכת ל-SHARK ZERO-M.

המוצרים שאתם חייבים להכיר

המתכונים שלנו

שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה