אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

באנר שירות ואחריות למעלה מ-40 שנה
מגזין שריג

רמינגטון מעניקה חסות בפעילויות של שבוע הנערה

רמינגטון, מותג מוצרי החשמל לעיצוב השיער הבינלאומי והמוביל בישראל גאה לקחת חלק בשבוע הנערה.
רמינגטון, מותג מוצרי החשמל לעיצוב השיער הבינלאומי והמוביל בישראל גאה לקחת חלק בשבוע הנערה.

סרטון של שבוע הנערה הישראלית 2021 – “תראי אותך”:

כחלק מהאג’נדה שלנו אנו מאמינים שהמוצרים שלנו מאפשרים לכל אחד ואחת מאיתנו להיראות במיטבו, אנו מאמינים שביטחון עצמי מתחיל מבפנים, כשאת מרגישה שאת במיטבך כולם מרגישים ורואים את זה.

 לכן, אנו גאים לשתף אותכם בפעילות מיוחדת של רמינגטון עם ארגון שוות ושמחים להיות חלק מהעלאת ההערכה העצמית והביטחון של נערות בישראל, שהן דור העתיד של נשים מצליחות בישראל.

רמינגטון מעניקה חסות בפעילויות של שבוע הנערה

כמה מילים על ארגון שוות

 ארגון שוות היא עמותה אשר הוקמה בשנת 2018 מתוך אחריות חברתית ורצון לצמצם את הפער המגדרי בחברה הישראלית ובמטרה לשפר ולשנות את מעמדן של נערות וצעירות בישראל.

שוות הוקמה מתוך אמונה שעל מנת לצמצם פערים מגדריים בין נשים וגברים בעמדות בכירות בשוק העבודה, בפוליטיקה ובחברה הכללית, צריך לתת לילדות ונערות להתנסות בחוויות מנהיגות ובפעילויות מבססות ביטחון והערכה עצמית.

תוכניות העמותה השונות עוזרות לנערות לפתח הערכה עצמית חיובית לטווח הרחוק תוך התנסות מוקדמת בהצבת מטרות, מישוב עצמי אפקטיבי והיכרות עם נשים מעוררות השראה. עמותת שוות פועלת בקבוצות קטנות , דרך חונכות אישית ופעילות משותפת של הורים וילדות. הפעילות מתקיימת בבתי ספר, במסגרות פורמאליות ובלתי פורמאליות ובמסגרות אישיות. תוכניות וסדנאות של שוות מופעלות בפריסה ארצית על ידי סטודנטיות מתנדבות הרואות בפעילות עמותת שוות למען נערות בישראל שליחות חברתית חשובה.

פעילות העמותה מבוססת על מחקרים לפיהם בגילאים 18-8 הביטחון העצמי של ילדות ונערות צונח בשיעור של שלושים אחוזים. בגילאים אלה מתחיל גם פער בהערכה העצמית בין בנות לבנים. בשל העובדה שבנות חוות ביטחון עצמי נמוך יותר מבנים יש לכך השפעה משלב זה ועד היותן נשים בוגרות.

 קיים קשר הדוק בין התמודדות עם כישלון לביטחון עצמי ולאופן בו ילדות ונערות תופסות את עצמן. בעוד בנים מתאוששים בקלות יחסית מכישלון ומפגינים חוסן יחסי בניסיון הבא, לבנות יש גישה פסימית יותר בנוגע ליכולתן להצליח אחרי שהן חוות כישלון. שילוב של חוסר הוודאות של ילדות לגבי יכולותיהן, יחד עם הציפייה לכישלון, יכולים להשפיע לרעה על בנות בגיל ההתבגרות. ילדות מפתחות פחד מכישלון שמלווה אותן לשארית חייהן ומונע מהן גם כנשים בוגרות למצות את מלוא הפוטנציאל הטמון בהן.

מתוך דו”ח הנערה הישראלית של שוות-

“אנחנו בשוות מאמינות ומאמינים ששוויון הזדמנויות יצמח מלמטה, מהנערות עצמן. כדי לשנות באמת, צריך להתחיל מהשורשים. שוות מחזקת את תחושת הערך העצמי של נערות, עוזרת להן להציב יעדים ומקנה להן כלים שיאפשרו להן לממש את השאיפות שלהן..”

שבוע הנערה, בתמונה מורן סמואל

מאחורי כל אשה מצליחה עמדה ילדה שחלמה בגדול

שבוע הנערה הישראלית נועד להעמיד את הנערה הישראלית במרכז ולעורר מודעות להזדמנויות, השאיפות והאתגרים של דור העתיד ומנהיגות המחר ולעודד צמיחה והתפתחות שוויונית לכולן. שבוע הנערה הישראלית, ביוזמת עמותת שוות, נחגג לראשונה בתאריכים 10-6 בדצמבר 2020.

השנה, שבוע הנערה הישראלית 2021 יושק בטקס חגיגי במשכן הנשיא במעמד רעיית נשיא המדינה, הגב’ מיכל הרצוג. באירוע יתארחו נערות חניכות של ארגון “שוות” וחונכות התוכנית, לשיחה אינטימית עם רעיית הנשיא ולטקס חגיגי בהשתתפות נשים מובילות במשק ובחברה הישראלית

אנו מזמינים אתכן, נשים ונערות להשתתף בפעילויות השונות בשבוע הנערה. בואו לחוות, להשכיל ולהתעצם יחד איתנו

לפרטים נוספים אודות שבוע הנערה ועמותת שוות

המוצרים שאתם חייבים להכיר

המתכונים שלנו

שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה