אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

באנר שירות ואחריות למעלה מ-40 שנה
מגזין שריג

קוקו נמוך עם תלתלים צפופים – צעד אחד צעד

אם בורכתן בשיער מתולתל בעל תלתלים צפופים ומקסימים, ואתן מחפשות מראה מהודק יותר, אסוף, שמדגיש את תווי הפנים, לכו על קוקו נמוך עם שביל באמצע!
אם בורכתן בשיער מתולתל בעל תלתלים צפופים ומקסימים, ואתן מחפשות מראה מהודק יותר, אסוף, שמדגיש את תווי הפנים, לכו על קוקו נמוך עם שביל באמצע!

בנות שבורכו בתלתלים יודעות להעיד שלעיתים קשה מעט לתחזק את השיער, במיוחד אחרי שעברו כמה ימים מאז החפיפה. זה ידוע כי לא מומלץ לחפוף יותר מפעמיים או שלוש בשבוע, ואפילו פחות עבור בנות עם שיער מתולתל, אך לעיתים, כאשר עברו כמה ימים מאז החפיפה ואתן עוד לא מוכנות לחפוף שוב, השיער מאבד מעט מהחיות והתלתול שבו. אלו בדיוק הימים המושלמים לבחור קוקו נמוך ומהודק, שגם מדגיש את יופיים של התלתלים, אבל גם מסדר את אזור הקרקפת בצורה מרשימה ונקייה. אז קדימה, לדרך.

צעד ראשון

התחילו בלקחת בקבוק ספריי עם מים בתוכו, ולרסס מעט רק את קדמת השיער, החלק שאותו נאסוף לקוקו בהמשך. צעד זה יקל עליכם להחליק את התלתלים בחלק האסוף בהמשך.

צעד שני

קחו מסרק דק והפרידו את שני חלקי השיער באמצע, כדי ליצור שביל באמצע, מוגדר ומשורטט.

צעד שלישי

עם מברשת רחבה, התחילו לסרק את שני צדי השיער, הצידה ולמטה, כדי שהשיער יהיה חלק ומוכן לאיסוף. חלק זה הופך קל במיוחד משום שהשיער רטוב. בשלב זה, תוכלו למרוח על קדמת השיער ג’ל כלשהו שיבטיח שהשיער יישאר מוחזק בתוך הקוקו לאורך כל היום.

צעד רביעי

לאחר ההברשה, אספו את כל הקוקו בגומייה מאחור. וודאו כי השיער יושב חלק ומתוח על הקרקפת וכי השביל נשאר מוגדר באמצע.

צעד חמישי

אם יש לכן שערות קטנות של צמיחה חדשה שבורחות החוצה על המצח, קחו מברשת שיניים נקייה, הניחו עליה סרום או ג’ל לשיער, והברישו את כל השערות הקטנות בקדמת השיער והחליקו אותן למקום.

זהו, יש לכן מראה מוחלק, מוקפד ורענן, גם על שיער שלא נחפף כמה ימים!

המוצרים שאתם חייבים להכיר

המתכונים שלנו

שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה