אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

באנר שירות ואחריות למעלה מ-40 שנה
מגזין שריג

צריכים מגהץ חדש? קבלו את המדריך המלא

הכנו לכם את המדריך המלא לבחירת מגהץ. אז מהו הפרמטר הראשון אותו אתם שוקלים בבואכם לרכוש מגהץ חדש? האם זו עלות המגהץ, המאפיינים הנוספים שמציע כל דגם או שאולי זה בכלל צבע המגהץ שיכריע את הכף?
הכנו לכם את המדריך המלא לבחירת מגהץ. אז מהו הפרמטר הראשון אותו אתם שוקלים בבואכם לרכוש מגהץ חדש? האם זו עלות המגהץ, המאפיינים הנוספים שמציע כל דגם או שאולי זה בכלל צבע המגהץ שיכריע את הכף?

בבחירת מגהץ ישנם שיקולים רבים, ציפוי התחתית, גודל מיכל המים וכמות לחץ הקיטור. כל אלה חשובים בבחירת מגהץ שישמש אתכם לטווח ארוך. 

המגהצים המצויים כיום בשוק לרוב יכללו תחתיות בעלות אחד מן הגימורים הבאים: גימור פלדת אל-חלד, או ציפוי קרמי (אותו ציפוי בו משתמשים פעמים רבות גם במחליקי שיער). אז איזה מהם כדאי לכם לבחור?

ציפוי קרמי – אם אתם מגהצים בגדים של משפחה גדולה, או שאתם מוצאים את עצמכם מתמודדים לעיתים קרובות עם בדים מורכבים לגיהוץ אשר מתקמטים במהירות ומציגים קמטים עקשניים במיוחד, כדאי לכם לבחור בתחתית עם ציפוי קרמי. בדיוק כמו במחליקי שיער בעלי הציפוי המדובר, תחתית בעלת ציפוי קרמי מאפשרות למגהץ להחליק על הבגד, תוך כדי שהיא מנטרלת חשמל סטטי, כך שהבגדים לא ידבקו אליה תוך כדי הגיהוץ. המגהצים שלנו יאפשרו לכם לגהץ במהירות ערמות גדולות של בגדים, ולהשיג גימור מרשים על כל פריט ופריט.

גודל מיכל המיםבמגהצי האדים יש מיכל מים המתחממים עד לרתיחה ומוציאים אדים המאפשרים ליישר קמטים ולגהץ בדים באמצעות הפלטה בעלת הציפוי הקרמי. לרוב המיכל יכיל בין 70 מ”ל ל-90 מ”ל. ככל שהמיכל גדול יותר, מכיל יותר מים כך יספיק לכמות גדולה יותר של בגדים לגהץ.

לחץ המים – לחץ הקיטור הוא אחד הגורמים החשובים ביותר בבחירת מגהץ. 

כמות האדים נמדדת לפי הכמות שהמגהץ מייצר במהלך דקה אחת. גורם זה משפיע על איכות ומהירות הגיהוץ. תפוקה גבוהה של אדים מאפשרת לקצר את זמן הגיהוץ ולהגיע לתוצאות טובות יותר ובצורה קלה הרבה יותר, במקום לעבור מספר פעמים על קמט עקשן, מעבר אחד או שניים יעשו את העבודה.  לכן, אם הבגדים שאתם מגהצים בעלי קמטים רבים וקשים לגיהוץ, ואם הבדים קשים וגסים – רצוי רצוי שתבחרו במגהץ בעל תפוקת אדים גבוהה.

אנחנו ממליצים לכם לבחור מגהץ בעל לחץ קיטור של 150-200.

המוצרים שאתם חייבים להכיר

המתכונים שלנו

שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה