אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

באנר שירות ואחריות למעלה מ-40 שנה
מגזין שריג

צעד אחר צעד: תעצבו לעצמכם תספורת מוהיקני

מחפשים משהו שונה וייחודי לשיער שלכם? בואו להכיר את עולם המוהוק!
מחפשים משהו שונה וייחודי לשיער שלכם? בואו להכיר את עולם המוהוק!

אתם מסתכלים על השיער שלכם במראה ובא לכם חידוש? משהו מרגש? למה לא ללכת על הקיצון ולבחור בתספורת מוהיקני עדכני וטרנדי? זה קל יותר ממה שאתם חושבים, אתם יכולים לעשות את זה לבד בבית, ואתם לא תפסיקו למשוך מבטים ברחוב! אז איך מתחילים?

צעד ראשון

הכינו את הציוד – מכונת תספורת איכותית ומסקינג טייפ. אנחנו יודעים שזה נשמע מוזר, אבל זו הדרך הבטוחה ביותר לעשות מוהוק לבד.

צעד שני

בשלב השני, כוונו את מכונת התספורת למספר 0 והתחילו לגלח. קחו בחשבון שמוהוק לא חייב להיות עם צדדים מגולחים לחלוטין, ולכן תוכלו גם לבחור במספר גבוה יותר ולהשאיר מעט שיער בצדדים, כל עוד האורך של השיער שאתם משאירים למוהוק יהיה מעל 3 סנטימטרים. התחילו לגלח בצדדים. שימו לב, אתם עוד לא נוגעים בקדמת הראש בכלל, אתם מגלחים כרגע אך ורק את הצדדים ואת העורף.

צעד שלישי

כאשר הצדדים באורך הרצוי לכם, קחו את המסקינג טייפ. אנו ממליצים להדביק אותו על הקיר פעם או פעמיים כדי להוריד מעט את עוצמת הדביקות שלו. לאחר מכן, חתכו חתיכה ארוכה מספיק שמגיעה מהגבות שלכם לאורך הראש אחורה ועד לעורף, והדביקו אותה בדיוק במרכז. אם תתחילו בלהדביק בדיוק בין שתי הגבות ופשוט תיקחו אחורה בקו ישר, תדעו שאתם במרכז השיער. מעכו איתה את כל השיער שתחתיה היטב.

צעד רביעי

התחילו לגלח את כל מה שמצדדי המסקינג טייפ היטב. עברו עם המכונה על כל השיער, מלבד על רצועת המסקינג טייפ, כדי לוודא שהכל באורך אחיד (אם בחרתם להשאיר מעט אורך) או שהכל חלק לחלוטין (אם בחרתם לגלח על מספר 0).

צעד חמישי

הסירו את המסקינג טייפ בעדינות. זה הזמן לעבור סופית עם המכונה על צדי השיער שנשאר כדי להבטיח קו חלק מאד.

צעד שישי

קחו חומר עיצוב לשיער כמו חמר או וקס, והעבירו ברצועת השיער כדי לעצב אותה כרצונכם. תוכלו לבחור להעמיד אותה, או לעצב אותה כבלורית, בהתאם לסוג המוהוק שאתם אוהבים. תתחדשו!

המתכונים שלנו

שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה