אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

באנר שירות ואחריות למעלה מ-40 שנה
מגזין שריג

תספורת ויקינג – צעד אחר צעד

יש לכם שיער ארוך ומרשים ואתם מחפשים עיצוב מיוחד לאירוע? לכו על המראה הוויקינגי.
יש לכם שיער ארוך ומרשים ואתם מחפשים עיצוב מיוחד לאירוע? לכו על המראה הוויקינגי.

אם גם אתם צפיתם בתוכניות כמו “משחקי הכס” או “הוויקינגים”, לבטח התרשמתם מסגנונות עיצוב השיער של הגברים בתוכניות הללו. אין ספק, שיער ארוך מעולם לא נראה כל כך טוב. אז נכון שביום-יום, אתם כנראה לא משקיעים בשיער שלכם יותר מדי, אבל כשמגיע אירוע שבא לכם להראות בו טוב במיוחד, קבלו הדרכה לאיך תוכלו לייצר את מראה השיער הוויקינגי בבית, ממש בקלות!

צעד ראשון

התחילו בלהחליק את השיער שלכם. גם אם ביום יום הוא גלי, זכרו שאנחנו הולכים על מראה לאירוע, אז הגיע הזמן להשקיע. השתמשו במכשיר פן או במחליק לשיער ועברו בעיקר על הקצוות.

צעד שני

מצאו את שתי הנקודות הגבוהות ביותר במצח שלכם, מימין ומשמאל, והעמידו שתי אצבעות בכל צד. משכו את האצבעות אחורה, אל תוך השיער ובתוך כך, אספו בין האצבעות את כל החלק העליון של השיער שלכם.

צעד שלישי

קחו את החלק העליון, פצלו אותו לשלושה חלקים וקלעו אותם לצמה. בכל קליעה, כאשר אתם מתקדמים כלפי מטה, אספו עוד קבוצת שיער והוסיפו אותה אל תוך הצמה – זו נקראת צמה צרפתית.

צעד רביעי

כאשר אתם מגיעים לעיקול השיער, לפי שהשיער יורד אל העורף, קלעו את הצמה שעשיתם בגומייה והשאירו את שאר אורך השיער פזור וחלק.

צעד חמישי

סרקו לאחור את כל השיער שנותר בצד שמאל של הראש, אל מאחורי האוזן. הרימו קבוצת שיער הנמצאת בין הצמה העליונה שעשיתם לבין האוזן, והחלו לקלוע גם כאן צמה צרפתית. עצרו כאשר אתם מגיעים אל העורף, וקשרו בגומייה.

צעד שישי

בצעו את אותה הפעולה על השיער בצד ימין של הראש.

צעד שביעי

קחו את כל שלוש הצמות – העליונה, הימנית והשמאלית, הדקו אותן בעורף וקשרו אותן ביחד בגומייה אחת. השאירו את כל אורך השיער חלק מאחור.

זהו, יש לכם סטייל ויקינגי מרשים לאירוע הבא שלכם!

המתכונים שלנו

שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה