אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

באנר שירות ואחריות למעלה מ-40 שנה
מגזין שריג

מכונת התספורת הביתית מבית רמינגטון שלא מפסיקה לקצור מחמאות!

מכונת התספורת HC6000 Turbo Boost – מבית רמינגטון עושה מהפכה בעולם מכונות התספורת הביתיות, עם שלל תגובות משבחות ולקוחות מרוצים.
מכונת התספורת HC6000 Turbo Boost – מבית רמינגטון עושה מהפכה בעולם מכונות התספורת הביתיות, עם שלל תגובות משבחות ולקוחות מרוצים.

להסתפר בבית? כבר לא אגדה, אמנם אנחנו כבר לא בסגר אבל ההליך התספורת הביתית הפך לפשוט יותר בזכות מכונות התספורת המתקדמות, כאשר ברמינגטון הבאנו בשורה חדשה:

מכונת התספורת החדשה של רמינגטון HC6000| Turbo Boost , מאפשרת להגיע לתוצאות מדוייקות של ספר אצלך בבית, בזכות טכנולוגית חדשנית ומתקדמת Auto Turbo Boost שמתאימה את עוצמת הלהבים והמהירות לסוג השיער באופן אוטומטי.

בנוסף למכונה להבים מפלדה יפנית עם פונקציית השחזה עצמית, 72 דרגות חיתוך שונות, אביזר ייחודי לעיצוב זקן וזמן עבודה של 90 (!!) דקות – מה שיאפשר לך להגיע לתוצאות הכי מדויקות עבור המשתמש הביתי.

המכונה שלא מפסיקה לקצור מחמאות פורסמה במספר מדורי סקירה ביניהם מדור ברכה בודקת ומדור ממון בידיעות אחרונות.

תמונה מתוך סקירה של מדור ממון על מכונת התספורת HC6000 עיתון ידיעות אחרונות
כתבה על מכונת התספורת HC6000, מדור ממון, עיתון ידיעות אחרונות

כבר לא רק לספרים

בין אם זה גברים שמסתפרים לבד, או נשים שהפכו לספריות ביתיות, הנוחות והפשטות הפכה לחלק בלתי נפרד מהצורך להסתפר בבית, בתנאים שלך, בסביבה הנוחה לך, בזמן המתאים לך ובתקציב נוח לכל כיס.

עם השקעה חד פעמית ניתן ליהנות מכל העולמות, ולקצור מחמאות.

תמונה מתוך הכתבת סקירה של מדור ברכה בודקת בידיעות אחרונות
סקירת מכשיר ה-HC6000, מדור ברכה בודקת, עיתון ידיעות אחרונות

בנוסף למכונת התספורת HC6000 | Turbo Boost מבית רמינגטון, לסדרת ה-Power X קיימים שני דגמים נוספים – HC4000 | Power X4 ו- HC3000 | Power X3.

בדומה למכונת התספורת Turbo Boost | HC6000 גם דגמים אלו מאובזרים במנוע מתקדם ועוצמתי, להבי חיתוך מפלדה יפנית עם פונקציית השחזה עצמית, זמן עבודה ממושך של 30/45 דקות ומסרקים בדרגות חיתוך שונות לדיוק מרבי ולתוצאות מושלמות!

המוצרים שאתם חייבים להכיר

המתכונים שלנו

שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה