אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

באנר שירות ואחריות למעלה מ-40 שנה
מגזין שריג

כך תשמרו על תנור החימום החשמלי שלכם לאורך זמן

תנורי חימום וקמינים חשמליים מציעים מגוון רחב של יתרונות, וביניהם: הצורך המועט בתחזוקה. קבלו את הטיפים לשמירה על תנור החימום לאורך זמן.
תנורי חימום וקמינים חשמליים מציעים מגוון רחב של יתרונות, וביניהם: הצורך המועט בתחזוקה. קבלו את הטיפים לשמירה על תנור החימום לאורך זמן.

משום שבתנורי חימום חשמליים כמעט ואין חלקים נעים שיכולים להישבר או להתבלות, תנורים חשמליים הם מאד אמינים ולרוב יהיו בעלי חיים ארוכים במיוחד בהשוואת למערכות חימום אחרות.

מכיוון שתנורי חימום חשמליים הם מאד בטיחותיים, אין צורך בתחזוקה קבועה או בבדיקת תקינות שנתית, בניגוד למערכות חימום אחרות כמו מערכות חימום בגז או הסקות ביתיות, אשר מצריכות שירות קבוע ובדיקות תקינות המתבצעות באופן עקבי.

עם זאת, למרות הצורך המועט בתחזוקה קבועה, כמו עם כל מכשיר חשמל ביתי, ככל שתשמרו טוב יותר על תנורי החימום והקמינים שלכם, כך הם יאריכו חיים. חשוב לזכור כי אם בתוך המכשיר מצטבר אבק או לכלוך, זה יכול לגרום להצטברות של חום בנקודות המסוימות במכשיר בהן הצטבר האבק, ובהמשך גם לגרום לנזק משמעותי למכשיר.

הנה כמה צעדים בהם תוכלו לנקוט כדי לשפר את תפקודו של תנור החימום החשמלי שלכם ואף להאריך את חייו:

  1. לפני כל פעולת תחזוקה או ניקוי, קראו תמיד את המדריך למשתמש בכדי לקבל הוראות תחזוקה ספציפיות למכשיר שלכם. כל המדריכים של DIMPLEX זמינים באתר שלנו.
  2. לפני שאתם מתחילים ניקוי או תחזוקה במכשיר שלכם, וודאו כי הוא כבוי ומנותק מן החשמל, או שמפסק הזרם הראשי מורד.
  3. אם השתמשתם בתנור לאחרונה, וודאו כי כל היחידה התקררה לחלוטין לפני שאתם נוגעים בו למטרות ניקיון.
  4. הסירו את הכיסוי הראשי של התנור, בכדי לחשוף את גוף החימום.
  5. שאבו עם שואב אבק בעדינות את גוף החימום, כאשר אתם מוודאים כי הסרתם אבק או הצטברות לכלוך שמופיעים עם הזמן.
  6. אם יש לכם יותר מתנור אחד בבית, נקו את כולם בבת אחת לפני שאתם מרימים מחדש את מפסק הזרם הראשי.
תנור החימום החשמלי dimplex AUB20

שימו לב! אם תיקחו את הזמן הנדרש בכדי לנקות את תנור החימום החשמליים שלכם, עוד לפני שהחורף הבא מגיע, תוכלו להבטיח כי כל המשפחה שלכם תהנה ממקסימום חום, נוחות ובעיקר, בטיחות.

המתכונים שלנו

שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה