אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

באנר שירות ואחריות למעלה מ-40 שנה
מגזין שריג

לא משחקים באבק – טכנולוגית האטימה המלאה של שואבי Shark

מכירים את שואבי האבק ששואבים ובזמן השאיבה חלקיקי אבק חוזרים חזרה אל חלל הבית? הגיע הזמן שתכירו את סדרת שואבי Shark שמשאירים 99.9 אחוזים מהאלרגנים והאבק – בתוך השואב!
מכירים את שואבי האבק ששואבים ובזמן השאיבה חלקיקי אבק חוזרים חזרה אל חלל הבית? הגיע הזמן שתכירו את סדרת שואבי Shark שמשאירים 99.9 אחוזים מהאלרגנים והאבק – בתוך השואב!

אבק נמצא כמעט בכל בית, הוא מתאים את עצמו לכל משטח, מטמיע את עצמו על מדפים, על שטיחים, על צעצועים, ובעיקר – גורם לסכנה בריאותית אמיתית. כמעט רבע מכל האוכלוסייה סובלת מאלרגיות, כאשר האלרגיות הנפוצות ביותר הן לקשקשי בעלי חיים, אבקני פרחים ו… ניחשתם – קרדית אבק הבית.  הדאגה הראשית הנובעת מקיומן של אלרגיות היא אסתמה, בעיקר בקרב ילדים. לפיכך, אנחנו חייבים להצטייד באסטרטגיה מוכחת ויעילה כנגד שגשוג האלרגיה בביתנו. בדיוק לשם כך נכנסת חברת Shark לתמונה עם טכנולוגית האטימה המלאה שמככבת בסדרת השואבים.  

איך האלרגנים משפיעים על החיים בבית?

קרדית אבק הבית היא יצור חי, מיקרוסקופי שחי בתוך אבק, וכאשר אלו מאיתנו שאלרגיים אליו נחשפים אליו, נוצרת אלרגיה הכוללת עיטושים, גירודים בעיניים, שיעולים, פריחה, ובמקרים חמורים יותר, יכולה להוביל להתפתחות של אסתמה. עבור ילדים קטנים, התקף אלרגיה כזה יכול להיות מאבק אמיתי על כל נשימה, והחשיבות של אוויר נקי היא קריטית, גם לילדים שלא סובלים מאלרגיות כלל.  השפעה מזיקה זהה של אוויר מזוהם יכולה לחול גם על נשים בהריון, ולמעשה – על כולנו.

אז איך שואבי האבק נכנסים לתמונה?

שואבי אבק אלחוטיים ביתיים הם מכשיר נפוץ מאד שקיים בלא מעט בתים בישראל, אך חשוב לקחת בחשבון כי לא כל שואבי האבק נבראו שווים. בעוד שהמטרה העיקרית של שואבי אבק היא להסיר אבק ופסולת מהבית, לדרך שבה הם עושים זאת, יכולה להיות השפעה עמוקה על איכות האוויר הפנימית בביתכם, במיוחד אם יש בבית ילדים קטנים, נשים בהריון או כאלה הסובלים מאלרגיות.

כדי להבין את החשיבות של טכנולוגית האטימה המלאה בשואבי אבק, ראשית עלינו להתעמק בפרטים הטכניים. טכנולוגית האטימה המלאה נמצאת כיום רק בשואבי אבק נבחרים באיכות גבוהה וממלאת תפקיד חיוני בהבטחה שכאשר אתם שואבים את הבית שלכם, אתם לא פשוט מרימים ומסחררים אבק שיעוף ברחבי הבית וישקע במקום אחר. במקום הזאת, הטכנולוגיה מבטיחה כי השואב שלכם אוטם ולוכד ביעילות את האבק והאלרגנים, ומוודא שהם לא יברחו בחזרה לאוויר אותו אתם נושמים, כמו בהרבה שואבי אבק ביתיים אחרים.

 

אטימה מלאה

 

טכנולוגית האטימה המלאה

אחד מהפרמטרים על פיהם נמדד שואב אבק איכותי כיום, מעבר לאיכות ויכולות הניקוי, זו היכולת לאגור את האבק שנאסף ולמנוע ממנו להתפזר בחלל החדר. כאן נכנסת לתמונה טכנולוגית האטימה המלאה, לה שני חלקים עיקריים שפועלים יחדיו בסנכרון מושלם כדי להבטיח חלל נטול אלרגנים: 

  • היבט האיטום: שואבי אבק המצוידים באטימה מלאה נגד אלרגניים ויוצרים סביבה אטומה בתוך המכשיר, מונעים מכל אבק, אלרגנים או פסולת לברוח חזרה אל תוך הבית.
  • מסנני HEPA: מסנני חלקיקי אוויר בעלי יעילות גבוהה בתקן HEPA הם עמוד השדרה של מערכות אנטי-אלרגניות. מסננים מתקדמים אלו לוכדים חלקיקים קטנים עד 0.3 מיקרון, הכוללים את רוב האלרגנים. במקום שהאבק יברח חזרה לחלל החדר, הם שומרים על איכות אוויר מעולה בבית, כך תבטיחו כי 99.9 אחוזים מהאלרגנים נשארים בתוך השואב.
  • אביזר שאיבת הרצפה: אביזר הכולל רולר “פלאפי” המסייע בניגוב האבק מהרצפה לאחר השאיבה ומותיר את הרצפה מבריקה כמו לאחר ניגוב במטלית יבשה.

 

האם ניתן לנטרל אבק מכל משטח בבית?

גם על ההיבט הזה חשבו בחברת Shark העולמית, וציידו את שואבי האבק מהדור הבא עם שלל אביזרים משלימים, שנועדו להגיע למקומות מורכבים – תריסים, שטיחים עבים, בדים, אביזרים שנועדו להתמודד עם אבק דק מאד או אבק שדבוק למשטחים ועוד.

אם כך, קל להבין כי מטרת טכנולוגית האטימה המלאה אינה רק חידוש טכני מלהיב, אלא אמצעי אמיתי ויעיל לשמור על רווחתכם ובני ביתכם ולדאוג כי תנשמו אוויר נקי, ללא חששות בריאותיים הקשורים לאלרגנים נפוצים.

 

המוצרים שאתם חייבים להכיר

המתכונים שלנו

שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה