אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

באנר שירות ואחריות למעלה מ-40 שנה
מגזין שריג

טיפים לגיהוץ קל ונכון

קבלו כמה טיפים חשובים שיעשו לכם את החיים קלים יותר בכל הנוגע לגיהוץ
קבלו כמה טיפים חשובים שיעשו לכם את החיים קלים יותר בכל הנוגע לגיהוץ

טיפים לגיהוץ קל ונכון

אין ספק שגיהוץ נחשבת לאחת ממטלות הבית הפחות אהובות על רובנו, ולא סתם. לרוב, מטלה זו דורשת מאיתנו המון אנרגיה, זמן ולעיתים קרובות גם סבלנות – משאבים יקרים במיוחד, שחלקנו אינם מחזיקים בהם על בסיס יומיומי, ורוב הסיכויים שאחד מאיתנו, בשלב כזה או אחר, הציע שוחד לאדם אחר מבני הבית בתמורה לביצוע המטלה במקומו. בשל מחירו הגבוה במיוחד של השוחד, אשר עשוי להתגלם בביצוע מטלות אחרות, מייגעות לא פחות, החלטנו לגלות לכם כי למעשה, מטלת הגיהוץ יכולה להיות פשוטה בהרבה ממה שאתם חושבים – ובייחוד כאשר משתמשים בטכניקות ובעזרים הנכונים. לפניכם טיפים לגיהוץ קל, מהיר ונכון, אשר יהפכו את החיים שלכם לפשוטים ונוחים יותר.

ייבשו את הבגדים על קולב

אם אתם מעוניינים להפוך את פעולת הגיהוץ למהירה ופשוטה יותר, אולי כדאי שתשקלו לייבש את הבגדים שלכם על גבי קולב. התלייה הזו של הבגדים עוד בעודם רטובים, לרוב תסתכם בייבוש “ישר” יותר של הבגד, עם כמות מינימלית יחסית של קמטים, ואז הגיהוץ קליל ומהיר יותר והקמטים מתיישרים בקלות.  

השקיעו במגהץ איכותי

כן, כולנו כבר יודעים שאיכות המגהץ משפיעה גם על איכות הגיהוץ, ולכאורה אנחנו לא מחדשים לכם דבר בטיפ הזה. אבל אם תחשבו על כך לעומק – האם אתם באמת יודעים כיצד לבחור מגהץ איכותי? אז ככה: בעוד שבעבר מגהצים היו עובדים על בסיס חום של פלטה, כיום מרבית המגהצים הקיימים בשוק הם גבוהה יותר (לרוב בין 2 ל-6 באר) – כך גם הגיהוץ הופך לפשוט ומהיר יותר. בהזדמנות זו, נציין כי חשוב להבדיל בין מגהצי אדים למגהצי קיטור. בעוד שבמגהץ אדים רגיל המים נמצאים בתוך המגהץ עצמו, מגהץ קיטור מחולל אדים בתוך בסיס נפרד – עניין המסתכם בגיהוץ מדויק ואיכותי יותר. דבר נוסף שחשוב להקפיד עליו, הוא רכישת מגהץ המכיל דוד נירוסטה. דוד זה יאפשר לנו לעשות שימוש במי ברז רגילים, ולא במים מזוקקים, מבלי שהמגהץ ייסתם או יידרש לפעולות תחזוקה גבוהות. כמו כן, אם אתם נוהגים לגהץ כמויות גדולות של כביסה בכל פעם, רצוי לבחור במגהץ המכיל מיכל קיטור נשלף, אשר מאפשר למלא את המים תוך כדי הגיהוץ – כמו למשל מגהץ הקיטור extraglide של מורפי ריצ’רדס.

רכשו שולחן גיהוץ מקצועי

אז אחרי שביססנו את סוג המגהץ שכדאי לנו להשקיע בו, דבר נוסף שחשוב לתת עליו את הדעת הוא המשטח שעליו אנו מגהצים. שולחן גיהוץ הוא מוצר הקיים כמעט בכל בית, אך עם זאת, לא כל השולחות הללו מאפשרים לקיטור לעבור דרך הבד ולצאת החוצה – עניין העשוי להסתכם בקמטים לחים, שנתקשה מאוד ליישר. מסיבה זו, חשוב לרכוש שולחן גיהוץ איכותי.

אם כל הטיפים האלה לא הצליחו, אנחנו מציעים לחזור לשחד את הבני הבית… רק אל תתפלאו אם תאלצו לזרוק את הזבל במשך חודשיים, במקומם…

קרש גיהוץ

המתכונים שלנו

שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה