אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

באנר שירות ואחריות למעלה מ-40 שנה
מגזין שריג

עיצוב זקן זיפים בני כמה ימים – צעד אחר צעד

המראה החביב על גברי ישראל – זקן זיפים עדין וגברי
המראה החביב על גברי ישראל – זקן זיפים עדין וגברי

נדמה שעבור הגברים בישראל, יש מראה אחד שמנצח את כל השאר והוא מראה זקן זיפים. מראה זה קל במיוחד לתחזוקה משום שכל מה שצריך זה לסדר ולקצץ מעט את הזקן כל 3 עד 6 ימים, בהתאם למהירות הצמיחה שלכם, ואתם מצוידים במראה במתאים לכל אירוע ולכל מקצוע. אז איך מתחזקים את הזקן הקליל והפופולרי הזה? בקלות.

צעד ראשון

אחרי כמה ימים בהם לא סידרתם את הזקן, אתם תראו שהוא מתחיל להתמלא וגם מעט לגדול בצדדים ובמקומות לא רצויים. השלב הראשון הוא להתחיל עם זקן נקי, חפוף ויבש ועם מכונה לסידור הזקן.

צעד שני

התחילו לכוון את המסרק ל-3.5 מילימטר וקצצו את כל הזקן לאורך זהה. עם המכונה, קצצו מכיוון מטה, מהצוואר, מעלה אל הלחי. 

צעד שלישי

אם יש לכם אזורים בהם יש לכם צמיחה עבה יותר מבאזורים אחרים, כוונו את המסרק ל-3 מילימטר ועברו רק על האזורים המלאים יותר, כדי לגרום להם להראות בדיוק כמו שאר הפנים.

צעד רביעי

כנראה שגם השפם שלכם יהיה עבה יותר משאר הזקן אז גם עליו עברו עם מסרק 3 מילימטר.

צעד חמישי

הגיע הזמן לנקות מתחת לזקן באזור הצוואר. משום שאתם בוחרים במראה טבעי יותר, לא מומלץ לגלח מתחת לזקן בקו ישר, אלא לבחור בצורה מעוגלת יותר, שתדמה את קו השיער הטבעי. לשלב זה העבירו את המכונה ללהב 0 והתחילו לגלח כאשר אתם יוצרים מעין צורת U מתחת לצוואר, מקווי האוזניים מתחת לקו הלסת לגרוגרת, ועד לאוזן השנייה.  הקפידו לנקות כל שערה סוררת באזור הגרוגרת.

צעד שישי

אם שיער השפם שלכם ארוך מדי, תוכלו לקצץ אותו בעזרת מסרק צפוף ומספריים קטנות. הלבישו את המסרק על החלק הארוך בשפם, וגזרו עם מספריים כל שערה ארוכה שפורצת החוצה. תוכלו לעבור גם עם מכונת עיצוב הזקן על קצה השפם ולקצוץ שערות ארוכות שמתלבשות על השפה העליונה.

צעד שביעי

עברו על הפנים עם מגבת לחה וחמה כדי להסיר את כל השערות הקטנות שנותרו על הפנים ורצחו אותן היטב כדי למנוע שערות שנכנסות לנקבוביות וגדלות פנימה.

צעד שמיני

חזרו על התחזוקה הזו כל כמה ימים כדי לשמור על המראה נקי ואחיד.

המוצרים שאתם חייבים להכיר

המתכונים שלנו

שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה