אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

באנר שירות ואחריות למעלה מ-40 שנה
מגזין שריג

הפיצרייה הביתית שלכם – המדריך למתחילים

אין ספק שכולנו אוהבים פיצה, אבל – האם כולם יודעים שאפשר להכין אותה בבית, בקלות, בהרבה פחות כסף, ובדיוק לפי הטעם וההעדפות האישיות שלנו? אז אם גם אתם ממש רוצים לעשות צעדים ראשונים בעולם בצקי הפיצה הביתיים, אנחנו כאן בשבילכם.
אין ספק שכולנו אוהבים פיצה, אבל – האם כולם יודעים שאפשר להכין אותה בבית, בקלות, בהרבה פחות כסף, ובדיוק לפי הטעם וההעדפות האישיות שלנו? אז אם גם אתם ממש רוצים לעשות צעדים ראשונים בעולם בצקי הפיצה הביתיים, אנחנו כאן בשבילכם.

על הרוטב, הגבינה והתוספות אפשר לכתוב עמודים שלמים, אבל האתגר הגדול לכל פיציולו מתחיל הוא, איך לא, הבצק. אנחנו שומעים סביבנו מושגים כמו “הידרציה”, “תפיחה”, “אוטוליזה”, ורובנו לא ממש מבינים את המשמעות, אבל תנו לנו לגלות לכם סוד – ממש אין צורך להבין. בצק פיצה ביתי הוא הרבה יותר קל ממה שאתם חושבים, ויש אפילו אפשרות לקנות ולא להכין. אז איך מתחילים?

האפשרות הקלילה – בצק מהסופר

בשל ההתעניינות הגוברת סביב הפיצה הביתית, בשנים האחרונות חברות רבות הוציאו בצקים מוכנים למדפי הסופר. תוכלו למצוא משטחי פיצה מרודדים וחצי אפויים, משטחים שלא עברו אפייה כלל, וגם מגוון של בצקים, קפואים או מצוננים לשימוש מיידי, שיתנו לכם תוצאה מעולה.

היתרון – הנוחות. מדובר במוצר מדף שמחזיק מעמד לזמן רב, ונמצא בשלוף במקרר או במקפיא לרגע של רעב.

החיסרון – הטעם. בצק קפוא תעשייתי לא יצליח, במרבית המקרים, להתחרות בבצק ידני שתפח והצמיח טעמים.

האפשרות המקורית – רכישת בצקים מפיצריות

לא הרבה אנשים יודעים את זה, אבל לא מעט פיצריות מעולות ברחבי הארץ יציעו לכם את האפשרות לרכוש כדורי בצק מוכנים. הכדורים יכולים להיות טריים ומוכנים לשימוש מיידי או כדורים קפואים (שאותם ניתן למצוא גם בחנויות המתמחות בעולם האפייה ברחבי הארץ) שזקוקים להפשרה ותפיחה לפני השימוש.

היתרון – מדובר במוצרים הרבה יותר איכותיים שמשתמשים בקמחים ייעודים ושעוברים תהליכי התפחה ותסיסה ארוכים כדי לפתח טעמים ייחודיים בתוך כדורי הבצק, ואם תאפו אותם במכשיר איכותי כמו הטאבון אובן החדש של נינג’ה, תוכלו להגיע לתוצאות שלא חלמתם עליהן במטבח ביתי.

החיסרון – אפשרות יקרה יותר מאשר הכנת בצק בבית, מצריכה תכנון מראש והערכות.

האפשרות היצירתית והכיפית! – מכינים בצק בבית לבד

להכין בצק פיצה בבית זה לא כזה סיפור גדול, כל מה שתצטרכו זה קמח (עדיף קמח פיצה 00 ייעודי), שמרים ומים, זה הכל (ובהתאם למתכון שלכם, גם שמן ומלח). בצק פיצה טוב דורש שלושה דברים– זמן, חום גבוה והמרכיב הסודי – אהבה. זמן – ללישה ארוכה שתפתח את הגלוטן ולהתפחה ארוכה בטמפרטורה נכונה שתפתח טעמים בבצק, חום גבוה במיוחד- כזה שתקבלו באמצעות אפייה ב- 370 מעלות בטאבון של נינג’ה והכי חשוב הכינו באהבה – האהבה שאנו משקיעים בהכנת הבצק מורגשת בכל ביס.

היתרון – אין תחרות לטעמים, לקראנץ’, לבועיות האוויר הנפלאות שנוצרות, לוורסטיליות בתוספות, בקמחים, בטעמים.

החיסרון – קצת יותר בלאגן, קצת יותר קמח במטבח, צריך קצת יותר ציוד, אבל בעינינו? שווה את זה!

NINJA WOODFIRE
נינג'ה טאבון אובן חיצוני | דגם OO103

המוצרים שאתם חייבים להכיר

המתכונים שלנו

שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה