אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

באנר שירות ואחריות למעלה מ-40 שנה
מגזין שריג

האם צריך לדאוג לאוורור של קמין חשמלי?

כשקונים קמין חשמלי אחת השאלות הראשונות שעולה היא לגבי האוורור שלו, צריך או שלא? פה תקבלו את כל התשובות.
כשקונים קמין חשמלי אחת השאלות הראשונות שעולה היא לגבי האוורור שלו, צריך או שלא? פה תקבלו את כל התשובות.

כאשר אתם מתקינים אח חדש בביתכם, אחד המכשולים הגדולים הוא לנסות ולהבין היכן יש להתקין אותו, והאם במקום בו תרצו להתקין אותו יש את כל הצרכים המבניים הדרושים כגון צנרת, פתחי אוורור, ארובה ועוד.

אותם צרכים מבניים מוגבלים, לרוב, ומבוססים על מבנה הבניין שלכם או על עיצוב החדר הקיים, והצורך להקפיד על תקנות בנייה ורגולציות קפדניות. התוצאה היא שעיצוב הפנים שלכם יכול להיפגע משמעותית, או שתגלו כי להתקין אח הבוער על גז או על עצים ממש לא הגיוני ולעיתים, אף לא אפשרי כלל.

קמין חשמלי (כמו תנורי חימום, למעשה), לא מצריך שום שינויים מבניים, ולכן ניתן להתקין אותו כמעט בכל מקום בקלות יתרה. במקרים רבים, כל מה שתצטרכו לעשות זה רק להוציא את הקמין מתוך אריזתו, לחבר לחשמל וסיימתם.

הסיבה כי קמינים הפועלים על גז או על עצים זקוקים לאוורור היא כדי להפטר מן החום העודף ומן הגזים הנפלטים, כגון פחמן חד חמצני, שיכולים להיות מאד מסוכנים. קמינים חשמליים לא פועלים על שום חומר בעירה פנימי ולכן הם לא פולטים גזים מסוכנים ואין שום צורך באוורור נוסף.

אלה חדשות מצוינות משום שהעדר אוורור משמעו שקמין חשמלי יכול לפעול באופן הרבה יותר יעיל מה שאומר ש-100% מהכסף שאתם משקיעים בהפעלת הקמין, הולך לטובת הנוחות וההנאה שלכם.

עם קמין חשמלי, אתם לא צריכים לדאוג לגבי הגבלות הדלקת אש בבניין שלכם, ואתם אפילו לא צריכים לדאוג לגבי הטמפרטורה העונתית בחוץ, משום שאת הקמינים החשמליים ניתן להדליק עם או בלי אופציה של חימום, מה שהופך אותם לאפשרות עיצובית מעולה כאשר האקלים בחוץ חמים, ולהנאה שנתית, ולא רק עונתית.

אז מאין מגיע הבלבול בעצם?

יתכן ששמתם לב, בעבר, כי קמינים חשמלים כן הגיעו עם פתחי אוורור. בעוד שאכן קיימים קמינים כאלה, אין לזה שום קשר לבריאות או לבטיחות, ובעיקר קשור לאפקט הלהבה הרצוי. למזלנו, החידושים בטכנולוגיה והשיפורים שבוצעו בקמינים כיום הובילו למראה להבה ריאליסטי ומרשים, שלא זקוק לשום אוורור נוסף.

הנה כמה דוגמאות לקמינים חשמליים של חברת DIMPLEX, המשתמשים בטכנולוגית הלהבה המתקדמת:

Opti-myst

קמין זה משתמש בטכנולוגיה מהפכנית כדי ליצור להבה הנראית אמיתית לחלוטין, הכוללת אף אפקט עשן, בשל האור המשתקף דרך מולקולות המים. התוצאה המתקבלת היא של מראה כה אותנטי, שבקלות יטעו בקמין זה ויבלבלו אותו עם קמין מסורתי הפועל על בערת עצים.

Opti-V

אופציה נוספת מרשימה היא Opti-V, המשלב טכנולוגית תלת ממד לצד עיצוב מרשים כדי ליצור להבה מרצדת ומהפנטת הרוקדת בין בולי העץ. קמין זה מעצים את החוויה החושית בכך שהוא מציע גם רחש פצפוץ של עצים בוערים בתוך האש, בדיוק כמו באח עצים אמיתי.

כל הקמינים החשמליים של DIMPLEX קלים במיוחד להתקנה ולא זקוקים לשום אוורור נוסף. כך, אפשרויות העיצוב שלכם פתוחות לרווחה, עבור כל חדר וחדר בביתכם.

כדי לגלות עוד על הקמינים היפהפיים שלנו, בקרו בחדר התצוגה המקומי המחזיק את הקמינים של DIMPLEX.

המתכונים שלנו

שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה