אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

באנר שירות ואחריות למעלה מ-40 שנה
מגזין שריג

איך לעצב בירדסטאש (שפם עם זקן זיפים) – צעד אחר צעד

רוצים את הטוב מכל העולמות? לכו על שפם ביחד עם זקן זיפים!
רוצים את הטוב מכל העולמות? לכו על שפם ביחד עם זקן זיפים!

בחירת שיער פנים היא בחירה די משמעותית עבור גבר – האם ללכת על שפם בלבד? זקן מלא? רק זיפים? הבירדסטאש מהווה את אחת האפשרויות הכי מגוונות – גם שפם מהודר וגם זקן זיפים אופנתי במראה אחד. אז איך משיגים את המראה הזה? כפי שאתם יכולים לתאר לעצמכם, די בקלות! עקבו אחר הצעדים…

צעד ראשון

השלב הראשון הוא לנקות ולהכין את הפנים למראה השלם ולכן התחילו עם מכונת גילוח על מספר 0 ונקו את כל האזור בו אתם לא רוצים שערות – הצוואר, קו הלסת והלחיים. הקפידו לעבור בעדינות על קו הלחיים וקו הלסת וליצור מראה חד ונקי מאד.

צעד שני

בשלב השני, כוונו את המכונה למספר הרצוי לזיפים, והתחילו לקצץ לאורך הרצוי. שימו לב שאתם מקצצים את הלחיים, הפאות, הסנטר, אך לא נוגעים באזור השפם.

צעד שלישי

כאשר אתם מגיעים לאזור השפם, עבדו בזהירות. קצצו מצדי השפם לאורך הרצוי לאט ובעדינות.

צעד רביעי

כאשר אתם מגיעים לאורך הרצוי לזיפים, וכל הקווים סביב הזקן נקיים, הגיע הזמן לעבור לשפם. קחו מסרק קטן (עדיף מסרק שפם, אם יש לכם) וסרקו את כל שערות השפם שלכם כלפי מטה.

צעד חמישי

השתמשו בקו השפה כקו המנחה שלכם ועם מספריים קטנים, החלו לגזור את שערות השפם, ממש מעל קו השפה העליונה, באופן אחיד וישר. אם השפם שלכם עבה מדי ותרצו לדלל אותו, תוכלו להכניס את המסרק ממש מתחת לשפם, כאשר אתם מושכים את השערות כלפי מעלה, ולעבור עם המספריים בכדי לדלל את השערות המבצבצות החוצה ולמעלה מן המסרק.

צעד שישי

זהו, יש לכם בירדסטאש מרשים במראה מחמיא!

המתכונים שלנו

שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה