אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

באנר שירות ואחריות למעלה מ-40 שנה
מגזין שריג

איך להשתמש במחליק שיער בצורה נכונה

רוצה להשיג מראה שיער חלק ובריא עם המחליק שלך ולהגיע לתוצאות שישמרו לאורך זמן? בכתבה הבאה נלמד אותך איך לעשות את זה בקלות
רוצה להשיג מראה שיער חלק ובריא עם המחליק שלך ולהגיע לתוצאות שישמרו לאורך זמן? בכתבה הבאה נלמד אותך איך לעשות את זה בקלות

בואו נודה בזה, כולנו רוצות להשיג את מראה השיער החלק והזוהר, זה שיוצר תחושה של “הרגע יצאתי מהמספרה” ושיישמר לנו לאורך כל היום. אבל למספרה כנראה לא נלך בכל יום, ובמקרים רבים, עם המחליק הביתי שלנו אנחנו מרגישות שהתוצאה לא מקצועית או חלקה מספיק.

כבר ניסינו לשנות את ההגדרות של המחליק, להתאים מחדש את הטמפרטורה, לשחק עם עובי קבוצת השיער שאנחנו מחליקות בכל שלב, ולגוון בטכניקות עיצוב שונות, וזה עדיין לא עובד לנו. השיער שלנו עדיין לא חלק מספיק ובטח שלא מגיע לרמת החלקה מקצועית כמו במספרה. זה רק טבעי שנגיע למסקנה שהבעיה טמונה בשיער שלנו. אבל מה אם אנחנו פשוט לא משתמשות במחליק השיער שלנו בצורה הנכונה

מחליק רמינגטון פרולוקס יו
מחליק רמינגטון פרולוקס יו

איך מחליק סטנדרטי עובד?

אחד הדברים החשובים ביותר בעבודה עם מחליק הוא הגדרת הטמפרטורה שלו. על מנת להשיג מראה שיער חלק ובריא, יש להגדיר טמפרטורה אידאלית בגובה 185 מעלות. מחליק מקצועי ואיכותי ישמור על טמפרטורת הפלטות שנגדיר לו מראש לאורך כל תהליך ההחלקה. לעיתים נגדיר את הטמפרטורה האידאלית, נמצא את עצמנו מחליקות שוב ושוב את אותה קבוצת שיער, ואפילו נשתמש בטמפרטורה גבוהה מדי שעשויה להזיק לבריאות השיער שלנו, ועדיין לא נגיע לרמת ההחלקה המקצועית שרצינו להשיג. זה קורה מהסיבה הפשוטה שלא מספיק שפלטות המחליק יהיו בטמפרטורה אידאלית של 185 מעלות, אלא גם טמפרטורת השיער צריכה להיות מדויקת על מנת לקבל את מראה השיער החלק הנחשק, וזה מצריך מכשיר איכותי שיודע לווסת את הטמפרטורה באופן המדויק לתהליך ההחלקה.

איך מחליק סטנדרטי עובד?

מה אסור לשכוח לפני שמתחילים להחליק?

למעשה, מחליק עובד קצת כמו טוסטר. הפלטות החמות משני צידי המכשיר מתיישבות על קבוצת שיער ומשתמשות בלחץ שנוצר ובטמפרטורה גבוהה כדי לשנות את מבנה השערה החיצוני ולהחליק אותה. אם נוסיף ללחץ ולטמפרטורה הגבוהה גם לחות, למשל, כאשר השיער רטוב או ספוג בחומרים שונים, אנחנו מסתכנים בלייבש את השיער ואפילו לגרום לעשן לעלות, מסיבה זו – אנא החליקי את השיער רק כאשר הוא יבש לגמרי, ונקי מכל חומר, מלבד חומרי הגנה מחום, אותם ניתן ואף מומלץ למרוח לפני כל פעולת חימום של השיער.

מומלץ להתחיל את התהליך עם שיער נקי וחפוף, לייבש את השיער עם מייבש שיער ורק לאחר הייבוש, לעבור לפעולת המחליק לגימור הסופי המושלם. לבסוף, במידת האפשר, בעת הפעולה של המחליק, נסי להימנע ממגע עם השורשים, ולהתמקד בעיקר באורך השיער ובקצוות, כדי להבטיח שאת מגנה על הקרקפת ושורשי השיער מנזק.

סדרת הפרולוקס יו

אל חשש – הכירי את המחליק החדש של PROluxe You

בשונה מהמחליק הסטנדרטי והמוכר, המחליק החדש מסדרת PROluxe You של רמינגטון מתאים את עצמו באופן אישי לשיער שלך ולטכניקת העיצוב הייחודית שלך, וכך למעשה מבטיח את התוצאה הטובה והמדויקת ביותר בעבורך.

איך זה עובד? פעולת המחליק מתבססת על טכנולוגיית ™StyleAdapt, טכנולוגיה חכמה אשר לומדת את השיער שלך בכל תהליך החלקה, ומבצעת באופן אוטומטי את ההתאמות הנדרשות על מנת ששיערך יקבל את טמפרטורת ההחלקה האידאלית, וכך תתקבל התוצאה הסופית החלקה והבריאה שאת כל כך רוצה להשיג.

 

איך הטכנולוגיה החכמה עובדת?

בכל פעם שתחליקי את שיערך עם מחליק ה- PROluxe You, הסנסורים המובנים בגוף המחליק יקראו את טמפרטורת השיער שלך יותר מ-2,500 פעמים בסשן החלקה אחד! הנתונים יישמרו ובכל פעם שתשתמשי במחליק הוא יבצע את ההתאמה האישית באופן אוטומטי.

המשמעות היא שתוכלי להנות מהחלקה איכותית המדויקת לשיער ולטכניקת העיצוב הייחודית שלך, לשמור על שיערך בריא בכך שלא תחרגי מטמפרטורת ההחלקה האידאלית בעבורו, ותשיגי את המראה החלק והמקצועי שיישמר לך לאורך זמן בדיוק כמו בפעם האחרונה שיצאת מהמספרה. כשזה נוגע למראה ובריאות השיער שלך אין שום סיבה שתתפשרי, ועם המחליק החדש מסדרת PROluxe You את יכולה להיות בטוחה שיש מי שדואג לשיער שלך באמת.

בסדרת הפרולוקס יו תוכלי למצוא גם מסלסל CI98X8 ומייבש שיער AC9800 המאובזרים גם הם בטכנולוגיית StyleAdapt שקוראת ומתאימה את הטמפרטורה לסוג שיערך.

 

המוצרים שאתם חייבים להכיר

המתכונים שלנו

שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה