אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

באנר שירות ואחריות למעלה מ-40 שנה
מגזין שריג

אחיות בסרט

הריאליטי הישראלי הכי טוב שאתן לא רואות נמצא בכלל ברשתות החברתיות. אתם כנראה עדיין לא עוקבים אחרי לורן, רוני ודנה שרמייסטר, וממש (אבל ממש) חבל. התיישבנו לדבר איתן על מערכת היחסים ביניהן, וביניהן לשיער שלהן. תזכרו איפה קראתם עליהן בפעם הראשונה!
הריאליטי הישראלי הכי טוב שאתן לא רואות נמצא בכלל ברשתות החברתיות. אתם כנראה עדיין לא עוקבים אחרי לורן, רוני ודנה שרמייסטר, וממש (אבל ממש) חבל. התיישבנו לדבר איתן על מערכת היחסים ביניהן, וביניהן לשיער שלהן. תזכרו איפה קראתם עליהן בפעם הראשונה!

אם יש ארוחת שישי שהיינו רוצות להיות חלק ממנה זו הארוחה בבית משפחת שרמייסטר. האחיות לורן (30), רוני (28) דנה (23) נראות דרך ערוצי הסושיאל שלהן כנשים שכיף להיות חברות שלהן. מתיזות סטייל, תובנות והומור באינסטגרם ובטיקטוק ונצפות כריאליטי הישראלי הכי טוב שאתן לא רואות.

סרטון מתוך הפקת הצילומים לרמינגטון עם האחיות שרמייסטר –

“לא תיכננתי להיות טיקטוקרית״ אומרת רוני, שמנהלת עמודפעיל ביותר ושופע מקוריות “ידיד שלי הראה לי סרטון באפליקציה ונחשפתי אליה. נדלקתי ממש. מאז אני שם ואני מצואתאת עצמי יוצרת תוכן כמה פעמים ביום, ממש מנסה לתפוס את הרגע. מאיפה באים לי הרעיונות? מכל מקום, זה מאד דינמי. אני מתה על זה”. החשבון  של רוני לא מציג קלאסיקות טיקטוק נוסח אנה זאק, אלא תוכן איכותי וחושפני המתאר את חייהיומיום, גם על הגוונים הפחות מחמיאים שלו, בין היתר ההתמודדות עם הפרעת אכילה. הפנים, הסטייל, המסרים – כל אלומתארים היטב את האחות המרדנית לבית שרמייסטר, שהפנימה היטב את המסר ״היה עצמך, כל השאר כבר תפוסים״.

גם לורן, אחותה הגדולה, התחילה רק השנה לתחזק את חשבון האינסטגרם שלה, שהולך וצובר פופולריות בנסיקה שאין לטעות בה, בין היתר הודות לחברים המקושרים והמפורסמים שמופיעים בו מדי פעם, מפורסמי רשת ומחוץ לרשת. החברה הקרובה ביותר, ליקוש מנחם, היא דמות יומיומית בריאליטי לורן. אבל גם אם הגעתם בגלל החברים כנראה תשארו בגללהתוכן. הפיד לא רומז אפילו במעט להתמכרות העתידה להגיע לסטוריז, בהם הספיקה לטבוע באופן טבעי מטבעות לשון ״לורניים״, ובעיקר לספר את חייה היומיומיים של רווקה שנונה בת 30 בעיר הגדולה. אם לבריג׳יט ג׳ונס או קארי בראדשו היהאינסטגרם ודירה בתל אביב (ולורן היא סוג של שילוב של השתיים) – כך הוא כנראה היה נראה. 

לורן: “אני בת שלושים השנה ועדיין בהכחשה שאני לא בת 22. אני רוצה עדיין להישאר ילדה. בינתיים אני לומדת הילינגורוצה להיות מטפלת בשיטה משלי ובימים אלה גם מקימה אתר מכירות אינטרנטי. מבחינתי אני רק עכשיו מתחילה, מתחילה לחפש אהבה, את הנסיך שלי ולמצוא סיפור טוב לנכדים”

בניגוד אליהן דנה הצעירה היא רקדנית מקצועית וגם מורה למחול. מספיק לעשות סיבוב באינסטגרם שלה כדי לקבל סחרחורת ולהתמלא קנאה. מילא התנועות, אבל ההתלהבות שלה מדבקת. “אני יודעת שכדי להיות ברשת חברתית את צריכה להיות אישית ולחלוק מהחיים שלך” היא מספרת “אבל הפרופיל שלי באינסטגרם מראה רק את דנה הרקדנית. כרקדנים אנחנו צריכים ליצור לעצמנו דמות ולדעת ״למכור״ את עצמנו, או את המוצר/ הזמר שאנחנו עובדים בשבילו. הפוסטים שלי באנסטגרם והסטורי זה בעיקר אם לא הכל אני רוקדת. אני מפרסמת שם את השיעורים שלי כמורה למחול וככה בעצם מגיעות אליי העבודות. זה כלי מעולה לשיווק עצמי וגם אני מרגישה איתו נוח, כי אני שומרת על הגבולות שלי ועל הפרטיות שלי. אם מחפשים טייפקאסט מסוים או סגנון ריקוד מסוים, אז מסתכלים לי בפרופיל. זה מבחינתי תיק עבודות לכל דבר”

“בסדר” היא צוחקת “זה שאנחנו אחיות, לא אומר שאנחנו חייבות להיות דומות בהכל. לגדול בבית של שלוש אחיות זה לא קל. וגם יש עוד אח אחרון חביב. כל אחת מאתנו היא עולם ומלואו אנחנו כל כך שונות. אבל כל אחת מאוד ייחודית ו״חזקה״ בדרך שלה. שזה מה שלפעמים בעיניי יוצר את הריבים בנינו. שזה לאו דווקא דבר רע, אני חושבת שזה מאוד טבעי. אני האחות הכי קטנה מהאחיות. תמיד הסתכלתי על רוני ולורן כאילו על מבוגרות ומתתי כבר לגדול ולעשות את מה שהן עושות כטינייג׳ריות. תמיד ללורן יש את הבגדים הכי שווים ורוני זאת שכולם תמיד ישימו לב אליה מהרגע שהיא נכנסת לחדר. אני הטיפוס היותר שקט ״מים שקטים חודרים עמוק״ שומעת ורואה הכל אבל הולכת בדרכי שלי.״

איך הדינמיקה ביניכן?

לורן: ״ביני לבין רוני יש שנה הבדל. אנחנו שני האנשים הכי שונים על כדור הארץ מכל בחינה אפשרית, מה שיוצר בנינו ריבים על גבול המכות שצריך להפריד בינינו אחת לחודש. לרוב זה קורה בארוחת שישי כשאנחנו מעלות את מופע האימים וככה כולם מקבלים הצצה לקשר המיוחד שלנו. כשאנחנו בטוב אנחנו הכי בטוב בעולם. מדברות כל יום בטלפון צוחקות מתייגות אחת את השנייה בדברים פיפי. אני חושבת שהגענו לשלב כאחיות שהבנו שאנחנו תקועות יחד לכל החיים ואנחנו צריכות ללמוד להסתדר. אני אוהבת אותה בכל ליבי ונשמתי ותמיד אשמור עליה ואגן עליה. אגב, גם עכשיו אנחנו בריב קשה (צוחקת).״

דנה: ״אני חושבת שהשילוב בנינו זה שילוב מנצח ובסופו של דבר אנחנו אוהבות אחת את השנייה ונעשה אחת בשביל השנייה הכל”

לורן: “וואו דנה, לדעתי זה הכי הרבה מרגש שהוצאת מעצמך מהיום שנולדת”

דנה: “גם אני בהלם מעצמי”

לורן: ״אבל דנה היא הסוס המנצח בעיני וכולנו נושאות אליה עיניים. היא תמיד הייתה היפה, המוכשרת וזו שתכבוש את העולם. היא זו שתבוא לעזור לי כשאני עוברת דירה או לארגן ימי הולדת. אני לומדת ממנה בכל יום על התמדה, כח רצון, אמביציה והגשמת חלומות”.

ולסיכום – איך מערכת היחסים שלכן עם השיער שלכן? 

לורן: “אני מסדרת כל בוקר את השיער שעה. פן ואז מסלסל, סרום בקצוות. אני ידועה בתור זאת שלא יכולה לבוא ספונטני אחרי מקלחת כי אני צריכה לסדר את השיער. לייבש ולתקתק. עשיתי החלקה לפני 5 שנים שהרסה לי את השיער ומאז אני בשיקום. כל לילה אני מתפללת שאקום רפונזל אבל זה לא קורה. והכי הייתי רוצה לחסוך לי את השעות ביום על השיער ואז הייתי מספיקה הרבה יותר”

רוני: “אני הייתי רוצה שיער יותר ארוך הרסתי אותו במשך שנים עם צבעים שונים עכשיו הוא בתהליך החלמה”

דנה: “שהייתי ילדה היה לי שיער מושלם ליטרלי! בלונדיני מתולתל, אחר כך נהיה חלק פן, ומהחטיבה הכל הלך לפח. נהיה מקורזל וכהה. אני עושה גוונים שנים, השיער שלי מסתדר לפי תקופות. לא מזמן השתגעתי ועשיתי קארה כחול. היום אני פשוט נותנת לו להיות מה שבא לו. אני זורמת איתו וכשלא מסתדר אוספת אותו. אין לי כוח לסידורים המוגזמים האלה “

המוצרים שאתם חייבים להכיר

המתכונים שלנו

שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה