אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

באנר שירות ואחריות למעלה מ-40 שנה
מתכונים
מתכון טאבון אובן חיצוני NINJA WOODFIRE

פוקצ’ה מחמצת ורוזמרין

פוקצ’ת עננים מבצק רך ומתמסר

ילדים, מטבח חוץ, מנות פתיחה, נשנוש בקטנה
23/05/2024

דירוג ממוצע: 0 מתוך 0 דירוגים

פוקצ'ת עננים מבצק רך ומתמסר

כמות מנות
8
זמן הכנה
3 שעות
דרגת קושי הכנה
קל
רכיבים:

300 ג’ מים |
100 ג’ מחמצת פעילה|
10 ג’ שמן זית |
400 ג’ קמח לחם|
8 ג’ מלח גס |

לציפוי:|
שמן זית|
רוזמרין טרי|
מלח גס

הוראות הכנה:

בקערה גדולה ערבבו יחד מים ומחמצת עד שהמחמצת נמסה. הוסיפו שמן, קמח ומלח. בעזרת הידיים, לושו את התערובת עד להיווצרות כדור בצק לא אחיד. כסו במגבת והשאירו למנוחה של שעה.
בשעתיים הבאות, כל חצי שעה בצעו מתיחות וקיפולים בבצק, ארבע פעמים בסך הכל. התהליך הזה יסייע לבנות את הגלוטן שבבצק. לאחר שעתיים של קיפולים ומתיחות, כסו שוב למנוחה של שעה נוספת.
לאחר שעה הורידו את המגבת, כסו את הקערה בניילון נצמד והכניסו למקרר להתפחה איטית של לילה שלם.
שמנו תבנית בשמן זית. שפכו את הבצק הקר מן הקערה אל תוך התבנית, זלפו עוד שמן זית מעל והשתמשו בידיים כדי למתוח את הבצק מעט שיתפרש על פני התבנית. אם הבצק מתנגד, תנו לו לנוח למשך 10 דקות ונסו שוב. תנו לבצק לתפוח בתבנית לשעתיים נוספות.
כאשר הבצק מוכן לאפייה, התקינו את מסילת האביזרים במיקום הנמוך במכשיר. עליה הניחו את אבן השמוט. הכניסו את כף המדידה לתוך שקית הפלט ומלאו אותה. פתחו את תא העישון, שפכו את הפלט לתוך התא ומלאו אותו עד סופו, סגרו את תא העישון. סובבו את החוגה לבחירת תוכנית “אפייה” ואז לחצו על כפתור טכנולוגיית “ WOODFIRE FLAVOUR ”. הגדירו את הטמפרטורה ל 180- מעלות, וכוונו את הזמן ל-15 דקות. לחצו על כפתור התחלה /עצירה, והחלו את שלב החימום המקדים. שלב זה ייקח בערך 10-15 דקות.
בעזרת האצבעות, צרו גומות בתוך בצק הפוקצ’ה ופזרו רוזמרין ומלח גס.
כאשר המכשיר מצפצף לסמן שהחימום המקדים הסתיים וההודעה ADD FOOD מופיעה על גבי מסך התצוגה, פתחו את הדלת, משכו החוצה את מסילת האביזרים והאבן באמצעות כפפות עמידות לחום והניחו את תבנית האפייה על האבן. סגרו את דלת המכשיר, לחצו על כפתור התחלה / עצירה להתחלת האפייה.
בחמש הדקות האחרונות של האפייה, בדקו את הפוקצ’ה שלכם. בתום הבישול הוציאו את הפוקצ’ה מהמכשיר. תנו לה להתקרר מעט לפני ההגשה.

מתאים למוצר:
מתאים למוצרים נוספים:
נשארתם עם טעם של עוד? הנה עוד מתכונים מעולים:
מן המגזין:
שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה