אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

באנר שירות ואחריות למעלה מ-40 שנה
מתכונים
מתכון טאבון אובן חיצוני NINJA WOODFIRE

בקלאווה

דרך קלה ופשוטה להכין את הקינוח שכולנו אוהבים

ארוחה בשרית, ארוחה מהירה, מטבח חוץ, מנות עיקריות, עוף
23/05/2024

דירוג ממוצע: 2 מתוך 1 דירוגים

דרך קלה ופשוטה להכין את הקינוח שכולנו אוהבים

כמות מנות
12
זמן הכנה
5 דקות
דרגת קושי הכנה
קל
רכיבים:

185 ג’ חמאת גהי מומסת|
375 ג’ פיסטוקים קצוצים |
100 ג’ סוכר |
450 ג’ בצק פילו בטמפרטורת החדר |

לסירופ: |
120 ג’ מים |
150 ג’ סוכר |
כף מיץ לימון|
גרידת תפוז

הוראות הכנה:

התקינו את מסילת האביזרים במיקום הנמוך במכשיר. עליה הניחו את אבן השמוט.
סובבו את החוגה לבחירת תוכנית “אפייה”, הגדירו את הטמפרטורה ל 175- מעלות, וכוונו את הזמן ל-50 דקות. לחצו על כפתור התחלה /עצירה, והחלו את שלב החימום המקדים. שלב זה ייקח בערך 10 דקות.
שמנו תבנית של 20X30 עם חמאה. בקערה גדולה ערבבו את הפיסטוקים וחצי כוס סוכר. פרסו את בצק הפילו בתוך התבנית. אם העלים גדולים, חצו אותם לחצי כדי שיתאימו לתבנית. יש למלא את התבנית ב-30 עלי פילו אחד על השני, בערך חבילה וחצי. על עלי הפילו פזרו את תערובת הפיסטוקים ואז הניחו מעל עוד 30 עלי פילו.
שפכו 43 כוס של חמאת גהי מעל הבקלאווה וטלטלו את התבנית מעט כדי להבטיח שכל הבקלוואה מכוסה. חתכו את הבקלאווה ליהלומים – 4 חתכים באלכסון לרוחב ו-9 חתכים באלכסון לאורך.

כאשר המכשיר מצפצף לסמן שהחימום המקדים הסתיים וההודעה ADD FOOD מופיעה על גבי מסך התצוגה, פתחו את הדלת, משכו החוצה את מסילת האביזרים והאבן באמצעות כפפות עמידות לחום והניחו את תבנית האפייה על האבן. סגרו את דלת המכשיר, לחצו על כפתור התחלה / עצירה להתחלת האפייה.

להכנת הסירופ, ערבבו את כל המרכיבים יחד בסיר קטן על אש בינונית. הביאו את התערובת לרתיחה ואז הנמיכו את האש ותנו לה לבעבע, תוך כדי שאתם מערבבים מדי פעם עד שהסוכר נמס לחלוטין והסירופ הסמיך אבל עדיין צלול, בערך 5 עד 7 דקות.

בתום הבישול, הסירו את התבנית מן המכשיר ושפכו מיד את הסירופ מעל. ניתן לקשט עם מעט גרידת תפוז. קררו לפחות שעתיים לפני ההגשה.

מתאים למוצר:
מתאים למוצרים נוספים:
נשארתם עם טעם של עוד? הנה עוד מתכונים מעולים:
מן המגזין:
שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה