אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

באנר שירות ואחריות למעלה מ-40 שנה
מגזין שריג

סדרת שארק IQ: שואבי אבק חכמים לניקיון מושלם – מה השארק שהכי מתאים עבורכם?

ניקיון מושלם בנוחות מקסימלית: סדרת SHARK IQ מתאפיינת בטכנולוגיה מתקדמת ופיצ'רים ייחודיים שיותירו את הבית שלכם נקי יותר מאי פעם!
ניקיון מושלם בנוחות מקסימלית: סדרת SHARK IQ מתאפיינת בטכנולוגיה מתקדמת ופיצ'רים ייחודיים שיותירו את הבית שלכם נקי יותר מאי פעם!

כבר ארבע שנים ברציפות שמותג שואבי האבק של Shark הוא המותג הנמכר ביותר בארצות הברית, ומבחינתנו, אין זה פלא. מדובר בסדרת שואבים שמציעה כל פיצ’ר עליו חלמתם (וגם כמה כאלה שלא דמיינתם בכלל), שהופכת את הניקיון הביתי לקל ופשוט יותר מאי פעם. הטכנולוגיה הייחודית של שארק לעניין פשוט שהופכת חוויה, שבואו נודה על האמת, לא כיפית במיוחד אך הכרחית לנוחה יותר, וזה מה שחשוב.

שואב אבק אלחוטי נטען שארק דגם IZ423

הטכנולוגיה המנצחת – אפס תחזוקה!

סדרת השואבים החדשה הכוללת שלושה שואבים מתקדמים, נקראת סדרת IQ וגם היא ,כמו הסדרה הקודמת לה, כוללת את טכנולוגיית  ZERO M PLUSהייחודית (zero maintenance או: אפס תחזוקה). וכן, זה מלהיב כמו שזה נשמע. מדובר בפטנט ייחודי של חברת שארק-נינג’ה שמונע את אחת הבעיות המוכרות ביותר בעולם שואבי האבק הביתיים – הסתבכות השערות במברשת השאיבה. אם אתם כבר רגילים לטאטא שערות שלכם או של בעלי החיים מהבית לפני השאיבה כדי למנוע את השערות שנתקעות ומסבכות את המברשת, אתם יכולים להפסיק. נוחות, כבר אמרנו? הטכנולוגיה מאפשרת לכל שואבי הסדרה להתמודד בקלות וביעילות עם כל סוגי השערות, כאשר מבנה המסרקים הייחודי במבשרת פשוט עוזר לשאוב גם את השטיחים העמוקים והרכים ביותר ולנקות כל משטח באופן יסודי.

הפיצ’רים החדשים של סדרת IQ

כמובן שלצד הטכנולוגיה הייחודית, סדרת שואבי IQ החדשה מקבלת אליה גם את כל היתרונות המוכרים מסדרת ZERO M הפופולרית, שכבר למדתם להתאהב בהם:

מוט גמיש ומתקפל, שמאפשר לכם לשאוב גם במקומות שבעבר היה מאד קשה להגיע אליהם, מאפשר לכם להגיע בקלות אל מתחת לרהיטים מבלי שתצטרכו להתכופף וגם מאפשר אחסון קל ונוח בלי לתפוס יותר מדי מקום, מברשת ZERO M PLUS הייחודית, זוג סוללות שמאפשרות שאיבה רצופה ללא הפסקה, אותן ניתן לטעון גם מחוץ לשואב, מסך דיגיטלי חכם שמראה לכם בכל רגע מה מצב הסוללה, מאפשר לשלוט על עוצמת השאיבה ומאפשר להפעיל גם את מצב CLEAN SENSE IQ (חכו, עוד נגיע גם אליו!) ועוד.

שואב אלחוטי נטען

אבל מה מתחדש, אתם שואלים? שאלה מצוינת. לצד כל הפיצ’רים המעולים מהסדרות הקודמות, סדרת IQ מתאפיינת גם בכמה פיצ’רים חדשים ומעולים:

  • טכנולוגית CLEAN SENSE IQ – אמרנו לכם ששווה לחכות. הטכנולוגיה הזו מתאפיינת בחיישן אינפרה-אדום המגיע מובנה בכל מכשיר שיכול לזהות גם לכלוך שאתם לא מסוגלים לראות בעיניים, ולנקות אותו. המנגנון החכם הזה מזהה את רמת הלכלוך על המשטח, מגביר את עוצמת השאיבה ומהירות המברשות כדי להגיע גם אל הלכלוך הבלתי נראה ומבטיח בית נקי יותר לצד ניצול יעיל יותר של סוללת המכשיר.
  • טכנולוגית ANTI ODOUR בפיצ’ר זה מדובר למעשה על מחסנית אותה ניתן להתקין בתוך מברשת השואב המפזרת מולקולות ריח ייחודיות שנעות בתוך נתיב האויר של השאיבה ביחד עם הלכלוך שנשאב ואל תוך מכל השאיבה, מונעות מריחות רעים להיפלט החוצה בתהליך השאיבה ומבטיחות ריח מרענן יותר בבית.

 

 

אז בואו נכיר את חברי הסדרת החדשה:

  • שואב אבק אלחוטי נטען ׀ STRATOS | IZ423
  • שואב אבק אלחוטי נטען ׀ HYPER PLUS PRO  | IZ403
  • שואב אבק אלחוטי נטען ׀ HYPER PLUS | IZ413

אם גם לכם מתחשק להכניס חבר חדש הביתה מסדרת IQ ואתם תוהים במה לבחור, עשינו לכם את החיים קלים וריכזנו את כל ההבדלים העיקריים:

טבלת השוואת שואבים
טבלת השוואת שואבים
טבלת השוואת שואבים
טבלת השוואת שואבים

 

סדרת שואבי האבק IQ של Shark ממתינה לכם, לבית נקי, ולפעולות ניקיון קלילות ומהנות. אז באיזה אתם מתכננים לבחור?…

המוצרים שאתם חייבים להכיר

המתכונים שלנו

שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה