אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

גלים טיבעיים
מגזין שריג

מדריך לשיער גלי טבעי

נמאס לך מהשיער החלק והשטוח? קבלי מדריך קצרצר ללוק המושלם לשיער ו"הלא מתאמץ" - איך לעשות לבד גלים רכים וטבעיים בעזרת מחליק בלבד.
נמאס לך מהשיער החלק והשטוח? קבלי מדריך קצרצר ללוק המושלם לשיער ו"הלא מתאמץ" - איך לעשות לבד גלים רכים וטבעיים בעזרת מחליק בלבד.

צעד ראשון

חלקו את השיער לקבוצות קטנות. קחו כל קבוצה, החזיקו אותה בגובה בינוני ודחפו את הקבוצה בעדינות כלפי מעלה, אל השורש, כדי ליצור מהחלק הזה מעין צורת S. השתמשו במחליק והדקו את הפלטות החמות מעל לשיער כדי לקבע את הצורה הזו וליצור את הגל הרצוי בשיער.

צעד שני

עבדו עם הפלטות החמות מלמעלה כלפי מטה על אותה קבוצת שיער, כאשר אתם ממשיכים לדחוף את השיער כלפי מעלה עבור צורת ה-S, וללחוץ את הפלטות כדי לקבע את הצורה, עד שתגיעו לקצוות.

 

צעד שלישי

עברו קבוצה אחר קבוצה של שיער, כאשר אתם עובדים מלמעלה כלפי מטה, על כל השיער. טיפ: אם תרססו מעט ספריי לשיער על כל קבוצת שיער אחרי שאתם מחממים אותה, היא תחזיק מעמד בצורת הגלים לזמן רב יותר.

צעד רביעי

הברישו את השיער כולו, כדי לאחד את הגלים ולגרום למראה להראות יותר אחיד וטבעי. תוכלו גם לפתוח מעט את התלתלים עם האצבעות שלכם, או אפילו לפזר מעט אוויר חם על השיער עם המייבש כדי לפתוח את התלתלים. אם תרצו ליצור תחושה של "שיער שיצא מהים", תוכלו להתיז על התלתלים מעט ספריי מי מלח ולייבש אותם עם מייבש.

צעד חמישי

הכניסו את האצבעות שלכם אל שורשי השיער ועסו מעט תוך כדי שאתם מרימים את השיער מן השורש כדי להוסיף יותר נפח למראה.

התוצאה הסופית-

שיער גלי ורך, במראה טבעי ולא מתאמץ, בקלות.

המתכונים שלנו

שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה

עוד לא נרשמתם
לניוזלטר שלנו???

נרשמים עכשיו ומקבלים את כל
ההטבות והכתבות ישירות למייל!

קדימה, שלא תפספסו