אנא סובבו את הטלפון שלכם.

שירות ואחריות
למעלה מ-40 שנה

באנר שירות ואחריות למעלה מ-40 שנה
מגזין שריג

שואב-שוטף שמנצח את כל השאר? “מלחמת השואבים” ביוטיוב יצאו לבדוק!

גם שואב, גם שוטף, וגם מקבל דירוג גבוה במיוחד בסיקור מקצועי ואובייקטיבי של "מלחמת השואבים"? את השואב-שוטף הזה אתם ממש חייבים להכיר.
גם שואב, גם שוטף, וגם מקבל דירוג גבוה במיוחד בסיקור מקצועי ואובייקטיבי של "מלחמת השואבים"? את השואב-שוטף הזה אתם ממש חייבים להכיר.

דמיינו את הרגע הזה שבו אתם מפנים את ארון מוצרי הניקוי שלכם ומעיפים מהבית את המטאטא, את המגב, את כל הסחבות, את חומרי ניקוי הרצפות, את הדלי, ונשארים עם מכשיר אחד חשמלי, אלחוטי שפשוט – עושה את הכל. עם בשורת השואבים-השוטפים שהגיעו לישראל, אתם ממש יכולים להפוך את הדמיון הזה למציאות אמיתית. חברת Shark, חברה שזוכה בפרסים על חדשנות והצטיינות בתחום מכשירי החשמל הביתיים, גאה להציג גם בישראל את השואב השוטף החדש שלה, HydroVac Cordless Pro XL, אלחוטי, קל משקל ועוצמתי, שגם שואב וגם שוטף את הרצפות, ויודע להתמודד עם כל לכלוך אפשרי. אז איך תדעו מה היתרונות בשואב הזה ואם הוא השואב הנכון עבורכם? הכירו את ערוץ “מלחמת השואבים”.

ערוץ ה- YouTubeהמפורסם הקרוי Vacuum Wars (מלחמת השואבים), הוא ערוץ שהוקם בדיוק למטרה הזו, לבחון את שואבי האבק הקיימים בשוק, לסקור אותם ולהכריע במבחנים אמיתיים ואובייקטיבים, מהו השואב המוצלח ביותר בשוק בקטגוריה הרלוונטית. הערוץ הוקם כבר לפני 10 שנים, ויש לו היום כמעט 300,000 מנויים שעוקבים בשקדנות ובסקרנות אחר הסקירות שלו. כמובן שהסקירה של HydroVac של שארק הייתה מתבקשת, ואם אתם תוהים מה היה לו לומר עליו, תנו לנו לתת לכם ספוילר קטן: אם זו הייתה מלחמה אמיתית, הוא היה מנצח!

אז מה אנחנו רואים בסרטון?

במהלך הסרטון היוטיובר המפורסם סוקר ובוחן את השואב, אל מול שואבים אחרים מפורסמים אותם סקר ובחן בעבר, מהמותגים המוכרים ביותר. במהלך הסקירה הוא בוחן כמה פרמטרים שונים ורלוונטים, ביניהם:

 • קלות שימוש
 • משקל המוצר
 • נוחות הסיבוב והגעה למקומות צרים ופינות קשות
 • כמות המים שנדרשת לכל ניקוי
 • יעילות מסך ה-LED
 • עוצמת השואב
 • מהירות סיבוב המברשת
 • יכולות הניקוי על כתמים טריים רטובים, ועל כתמים שכבר הספיקו להתייבש
 • גודל פתח השאיבה הקדמי
 • איכות המברשת האנטי-מיקרוביאלית
 • מערכת הניקוי העצמי של השואב

 

בכל אחד מהפרמטרים הללו, לפי הכרזת היוטיובר, מצטיין השואב HydroVac. הוא מכתיר אותו בתור אחד מהשואבים קלי-המשקל וקלי-השימוש הטובים ביותר בהם יצא לו להשתמש. הוא מספר כי המוצר קל ונוח, מצריך כמות קטנה יותר של מים לכל ניקוי, עוצמתי מאד, עם מברשת מהירה וראש מברשת בעל סיבוב נוח שחודר בקלות לפינות קטנות, ואף מכריז כי מערכת הניקוי העצמי של השואב הייתה מצוינת והצריכה ממנו ממש מעט תחזוקה נוספת.

 

המבחנים המיוחדים

בנוסף לפרמטרים הללו שנבדקו, הסוקר מעביר את השואב גם כמה מבחנים מאד מעניינים כגון, מבחן אינפרה-אדום שבוחן בדיוק כמה מים יוצאים מהשואב במהלך תהליך שטיפה ובאיזו יעילות כמות המים מנקה את הלכלוך, ומבחן זוהר בחשיכה, בו הוא בוחן כתמים שהתייבשו (כמו למשל כתם יין שהספיק להתייבש בצורה מכוערת על רצפה), באור זוהר בחשכה כדי לראות כמה מהר השואב מנקה את הכתם, והאם הוא מצליח לנקות את הכתם כולו. מבחן נוסף שכולל אור זוהר בחשכה הוא מבחן שאותו הגדיר היוטיובר בסרטון כמבחן החשוב מכל – מבחן הכתם הרטוב, או: כמה כתמים ובלאגן מצליח באמת השואב לנקות בפעם אחת. הוא מכריז כי רק במבחן הזה הוא הצליח לגלות כמה חוסר יעילות קיימת בשואבים אחרים, מן המובילים ביותר בשוק, וכמה מצטיין היה שואב השארק בקטגוריה זו. בסרטון ממש תוכלו לראות את המחשת ההדגמה, בה רואים בבירור כיצד שואב השארק מנקה ביעילות את הכתם, בעוד ששאר השואבים, גם לאחר כמה פעימות ניקוי, מותירים לא מעט נוזלים על הרצפה, אותם הם לא מצליחים לאסוף.

לסיכום, לא שחשבנו אחרת, אבל הביקורות האובייקטיביות מהללות את השואב הזה, ומלחמת השואבים מכריזה עליו כמנצח בכמעט כל פרמטר בקטגוריה. עם הצלחה מסחררת כזו – אי אפשר להתווכח…

 

 

המוצרים שאתם חייבים להכיר

המתכונים שלנו

שריג אלקטריק

תודה! הפרטים נקלטו בהצלחה